Горе переможцям?

Горе переможцям?

У ситуації, яка складається зараз в українському політикумі, питання «хто винен?» уже не актуальне. А от на запитання «що робити?» «помаранчевій» еліті відповідати не лише доведеться, а й бажано буде зробити це якомога швидше. Бо ще трохи — і її вже нікому буде слухати. Адже, як свідчить чергове соціологічне опитування Центру Разумкова, у вже не нової насправді влади стрімко знижується рівень підтримки. І не лише у влади загалом, а й у лідерів Майдану — в тому числі й на даний момент безробітних — загалом. При цьому даремно спікер парламенту Володимир Литвин сподівається на те, що на тлі падіння рейтингів виконавчої влади «єдиним оплотом стабільності» залишається Верховна Рада: як відзначають соціологи, показник народної довіри до ВР наразі впав фактично до тієї позначки, що й за минулого режиму. А от хто виглядає справді стабільним — то це «біло-синя» опозиція: рівень довіри до переможеного на президентських виборах лідера Партії регіонів Віктора Януковича хоч і не зростає, але й не падає і фактично зрівнявся з показником довіри до тріумфатора минулорічної кампанії Віктора Ющенка та його екс-соратниці Юлії Тимошенко. Щоправда, при цьому дії Януковича не підтримують-таки набагато більше громадян, ніж дії обох Ю.

Проти чого об'єднуються?

Проти чого об'єднуються?

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Минулої суботи в Києві відбувся установчий з'їзд громадянського форуму «Об'єднаймо Україну», на якому головою цієї громадської організації було обрано члена політбюро Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) Леоніда Кравчука. ГФОУ підтвердив очікування від нього як від «закамуфльованого» передвиборчого проекту СДПУ(о), оскільки основу аудиторії Будинку вчителя складали люди, тією чи іншою мірою дотичні до партії есдеків. Відтак експерти роблять висновок, що під «дахом» форуму Кравчука йдеться про створення опозиційного блоку. Він має об'єднати не так Україну, як деякі політичні партії супроти Президента України. І серед них, за словами самого Кравчука, точно не буде Партії регіонів, яка останнім часом іде відмінним від СДПУ(о) (надто ж у ставленні до влади) курсом.

Юлія Тимошенко: Мою простягнуту руку полили сірчаною кислотою, гарячою смолою, обваляли в пір'ї і вкусили

Юлія Тимошенко: Мою простягнуту руку полили сірчаною кислотою, гарячою смолою, обваляли в пір'ї і вкусили

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Екс-Прем'єрка Юлія Тимошенко переконана, що відставка її Кабінету Міністрів була викликана бажанням «прикрити корупційний скандал в оточенні Президента більш потужним інформаційним приводом», знає, що «влада корупційна» і не сумнівається: сьогодні наша країна «відчуває політику, як свій власний нерв, і на виборах у парламент це буде великий український Майдан, де люди будуть вибирати свого народного Прем'єр-міністра». Про все це леді Ю. розповіла в інтерв'ю радіо «Ехо Москви». На репліку журналіста, чи не поставила вона українському народу запитання, якого не можна ставити дітям: «Ти кого більше любиш, маму чи тата?», відреагувала: «Послухайте, хто завжди залишається з дитиною, ну скажіть із трьох разів? Завжди залишається мати».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Автографи на хот-догах

Автографи на хот-догах

Президенти — теж люди. І їм теж може захотітися їсти, коли поруч немає ні кухарів, ні навіть бутерброда про запас. Хоча складно собі уявити, наприклад, Леоніда Кучму часів президентства (та й зараз, якщо чесно), який «заморює черв'ячка» не де-небудь у розкішному ресторані, а «по-простому», як будь-хто з нас, коли дошкуляє «легкий голод». А от Віктора Ющенка, який перекушує придбаними на базарному лотку хот-догами, можна не тільки уявити, а й побачити. Минулої суботи така нагода випала продавцям і покупцям Бориспільського ринку, які, мабуть, іще довго згадуватимуть своє несподіване спілкування з Президентом.

Як ліві поділились і ледь не побились

Як ліві поділились і ледь не побились

До півтисячі демонстрантів, десятки прапорів, соціальні гасла і революційна жага в очах — усе це скидалося на продовження революції, яка минулого року змінила Україну. От тільки атрибути цього дійства були не помаранчевими, а червоними, а гасла з вимогами свободи й демократії змінилися на «комунізм», «смерть капіталізму», «СРСР» та інші не менш ліворадикальні.

Всі статті рубрики