100 баксів за «коня»

100 баксів за «коня»

Мабуть, кожному зараз відомий зміст закордонного словечка «байкер». При згадуванні про них наша уява малює кремезних чолов'яг iз довгим волоссям, у чорному шкіряному вбранні. Невід'ємним аксесуаром кожного з них є мотоцикл. Один iз таких «залізних коней» було викрадено зі стоянки Дарницького району столиці.
На виклик співробітники міліції зреагували миттєво, і вже наступного дня зловмисники давали свідчення в райуправлінні. Викрадачами виявилися 19-річна киянка та 28-річний мешканець Рівненської області.

Сокира як аргумент

Сокира як аргумент

Жахливий випадок стався в селі Маршинці Чернівецької області. До реанімаційного відділення Новоселицької райлікарні з черепно-мозковою травмою і без свідомості госпіталізували селянина. Але врятувати його медикам не вдалося, від отриманих рубаних ран він помер під час операції.

Шість «калашів», не рахуючи набоїв

Шість «калашів», не рахуючи набоїв

Закинута територія одного із сімферопольських підприємств уже давно слугувала місцем збору тутешніх поціновувачів анаші, «колес» та іншого подібного дурману. Проте не через цю обставину вона потрапила в оперативну розробку місцевих оперуповноважених та їхніх колег із Департаменту кримінального розшуку МВС України.

Крав уночі, спіймали вдень

Крав уночі, спіймали вдень

Досвідченого квартирного домушника «взяли» цими днями «опери» карного розшуку Оболонського райуправління столичної міліції. Специфіка роботи «за профілем» у цього 29-річного молодика полягала в тому, що свої «візити» той наносив здебільшого вночі. Маленький зріст і щупленька статура зловмисника дозволяли без зайвих проблем підтягнутися на підвіконні та проникнути в помешкання на перших поверхах будинків через відкриті кватирки. Потрапляв до помешкання зазвичай через вікно кухні.

«Братківські» могили

«Братківські» могили

На території Донеччини до наших днів збереглося чимало поховань різних років та тисячоліть, до яких ніколи не бракувало уваги. Приміром, скіфські та половецькі кургани-могили завжди становлять інтерес для істориків та археологів. Братськими могилами воїнів Другої світової війни колись опікувались «червоні слідопити», а останнім часом — «чорні археологи». А віднедавна до окремої категорії поховань прикута пильна увага місцевих правоохоронців. Йдеться про так звані «братківські» могили, в яких подалі від людських очей знайшли свій останній притулок жертви колишніх кримінальних перестрілок.

Всі статті рубрики