Ну, за обжинки!

Ну, за обжинки!

Завершуються жнива. За оперативними даними, станом на останнiй день серпня, господарства України зібрали 32,91 мільйона тонн ранніх зернових культур, обмолотивши 98 відсотків прогнозованих площ, повідомляють у Міністерстві аграрної політики України.

Як на Одеси іменини...

Як на Одеси іменини...

Програма святкування Дня міста щороку тішить одеситів концертами, феєрверками, виставками, конкурсами та іншими цікавинками, і цей рік винятком не став, хоч і дата, щиро кажучи, зовсім не кругла. Цей рік став особливим в iншому: міський голова Одеси Едуард Гурвіц оголосив День міста вихідним днем назавжди.

Перший дзвоник героїні

Перший дзвоник героїні

Маленька героїня Настя Овчар, яка вже місяць як виписалася з Бостонського опікового центру, піде у перший клас до навчально-виховного комплексу «Домінанта». Як повідомляє УНІАН, школа, яку відвідуватиме Настя, розташована неподалік від будинку в Дніпровському районі Києва, де родині дівчинки за благодійні внески було придбано трикімнатну квартиру.

Народ його скинув, народ його повернув

Народ його скинув, народ його повернув

В Албанії нарешті оголошено офіційні результати парламентських виборів, які відбулися ще 3 липня. Зволікання з оприлюдненням результатів виборів спричинене численними скаргами, які надходили до ЦВК у процесі підрахунку голосів. За цими скаргами про значні порушення виборчого законодавства ЦВК змушена була провести 22 серпня переголосування у трьох виборчих округах. Вибори виграла опозиційна Демократична партія колишнього президента Салі Беріші, яка разом зі своїми союзниками з правого табору здобула 81 із 140 депутатських мандатів, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Новоорлеанський блюз

Новоорлеанський блюз

Експерти ООН вважають, що ураган Катріна, який пройшов над американськими штатами Луїзіана, Міссісіпі, Алабама та Флорида, був однією з найбільших природних катастроф в історії людства. Матеріальні збитки від монстра з ніжним іменем перевищують ті, що їх зазнали країни Південо-Східної Азії в результаті минулорічної хвилі цунамі, повідомляє німецький тижневик «Шпігель». Але якщо цунамі 26 грудня 2004 року вбило щонайменше 180 тисяч людей, то правильні дії американської влади, передусім своєчасно проведена евакуація людей, сприяли зменшенню кількості жертв, заявив координатор допомоги ООН Ян Егеланд. Хоча і в США кількість людських жертв вражає. Ніхто наразі не може назвати точну цифру, але мер міста Новий Орлеан Рей Неджін та демократична сенаторка від штату Луїзіана Мері Ландр'є заявили про загибель кількох тисяч осіб. Якщо матеріальні збитки від цунамі в Азії обраховуються в 10 млрд. доларів, то в штатах регіону Мексиканської затоки вони становлять, за підрахунками американських страхових фірм, приблизно 25 млрд. доларів.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

«Де ідеали? Девальвували...»

«Де ідеали? Девальвували...»

З нагоди 14-ї річниці незалежності України звання заслужених артистів, журналістів та інших «носіїв передового досвіду» отримали близько 800 осіб. Мислячих людей це рекордне число жодним чином не тішить, радше — спантеличує. Першою ластівкою непокори старим «датським» традиціям державних нагород стала публікація Дмитра Лиховія в «Українській правді» «Чому я не хочу бути заслуженим». «Але для чого ця поза? — справедливо поцікавиться читач. — Невже влада не попереджала достойників про намір ощасливити їх державними відзнаками?». В цьому, власне, і заковика. Очевидно, що чиновникам із Комісії державних нагород та геральдики просто забракло часу бодай телефонічно поцікавитися у майже восьми сотень претендентів на звання та медалі їхнім ставленням до «доброї волі» влади. Проте декого таки попереджали, але врахували думки майбутніх щасливчиків чомусь вибірково.

Всі статті рубрики