Олександр Крикун: Я й зараз мрію про рекорд у метанні молота

Олександр Крикун: Я й зараз мрію про рекорд у метанні молота

Куди йдуть визнані майстри великого спорту після завершення активних виступів? Питання не таке вже й тривіальне, якщо зважити на те, що навіть МОК серйозно перейнявся питанням «післякар'єрної» освіти. На жаль, через багаторічні тренування і змагання атлети фактично не мають часу для здобуття навичок позаспортивного життя. Та й особливого вибору в таких «пенсіонерів» немає — тренер, бізнесмен чи спортивний чиновник. І дуже добре, що в нас з'явилася ще одна «шпаринка» для атлетів, які завершують кар'єру, але не можуть жити без спорту. Йдеться про спортивні клуби — структури, які в провідних країнах уже давно не лише збирають під свої прапори відомі імена, а й беруть на себе вагому частку роботи національних федерацій.
Один із піонерів «клубного стилю» в Україні — СК «Біола», віце-президентом якого стала вельми цікава людина — бронзовий призер Олімпіади-96 в Атланті з метання молота Олександр Крикун. З ним ми говоримо про особисте, клубне й загальноукраїнське.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Нашi цiнностi — лiпшi?

Нашi цiнностi — лiпшi?

Завтра завершується перший — лише «кваліфікаційний» —етап великого змагання за право прийняти футбольне Євро. 21 липня — останній термін подання заявок на участь у конкурсі на проведення чемпіонату Європи-2012. Перед відправленням до штаб-квартири УЄФА, розташованої у швейцарському Ньоні, документів спільної заявки та її обгрунтування Польщі й України у Києві відбулося засідання робочої групи щодо підготовки нашої країни до тендеру. Головував на зібранні віце-прем'єр-міністр України з гуманітарних та соціальних питань Микола Томенко, польську сторону представляв заступник міністра національної освіти і спорту РП Єжи Чишевський.

Всі статті рубрики