Присяга для члена виборчої комісії

Присяга для члена виборчої комісії

Уявіть: зібрали певне коло людей і, тицьнувши пальцями в того і того, запропонували їм наступного тижня попрацювати хірургами. Чи згодилися б потрапити в руки до такого «тимчасового» фахівця? Напевне, ні. Однак, вважає заступник голови ради Фонду сприяння демократичним виборам (ФСДВ) Василь Співак, ми всі й держава в цілому регулярно потрапляємо в подібну ситуацію. Коли? Як починаємо чергові вибори.

«Орлина» пісня закінчується

«Орлина» пісня закінчується

Причиною смерті екс-міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка, якого на початку березня знайшли на заміській дачі із двома вогнепальними ранами голови, було самогубство. Версія, озвучена українськими «силовиками» ще кілька місяців тому, щоразу ближче підходить до «перекваліфікації» на остаточний висновок. І вже незабаром Генпрокуратура може закрити кримінальну справу про доведення Кравченка до самогубства за відсутністю події злочину. Про це позавчора розповів журналістам заступник керівника ГП Віктор Шокін.

Місто крадених справ

Місто крадених справ

Правоохоронці «морської столиці» шукають зловмисників, які у ніч на вівторок викрали із сейфа канцелярії у цивільних справах Приморського райсуду Одеси 9 із 10 томів цивільної справи за скаргою Едуарда Гурвіца до Одеського міськвиборчкому про визнання недійсними результатів голосування на виборах-2002. Як уже писала «УМ», напередодні зазначену цивільну справу витребував прокурор області Віктор Шахов для дослідження судових матеріалів у рамках розслідування кримінальної справи, порушеної Генпрокуратурою України 9 травня 2002 року. А перед тим, також 23 травня, працівники Приморського райсуду завершили роботу з перенесення аудіозаписів судових засідань 14 березня—4 квітня 2005 року до протоколу судових засідань і передали справу на зберігання в канцелярію.

«Ми вам не дозволимо!» — каже керівник області. «А ми вам», — попереджає держсекретар

«Ми вам не дозволимо!» — каже керівник області. «А ми вам», — попереджає держсекретар

Приїзд державного секретаря Олександра Зінченка в Донецьк тут сприйняли як своєрідну прелюдію до запланованого візиту Президента України. І, зрештою, сам столичний гість підтвердив, що прибув за дорученням Віктора Ющенка. Однак зазначив, що нині навіть більше йдеться про підготовку не просто червневого візиту Ющенка, а програми подальшого успішного розвитку регіону. Поки, на жаль, про рух вперед колишньої «вотчини Януковича» говорити не доводиться. Серед негативу держсекретар не міг не згадати спад виробництва в області на 5,5 відсотка. Проблемою з проблем, як і раніше, залишаються тіньова економіка й корупція, хребет якої, за словами Зінченка, досі зламати не вдалося.

Пожежонебезпечне призначення

Пожежонебезпечне призначення

П’ятничний приїзд до Вінниці заступника голови ДПАУ Миколи Катеринчука для того, щоб представити нового керівника податкової служби області, виявився безрезультатним. Його зустріли представники політичних і громадських організацій на чолі з керівником міського осередку «Народного союзу «Наша Україна» Сергієм Щетиніним (під час виборчої кампанії він був довіреною особою Віктора Ющенка) і вручили петицію, в якій категорично заперечували проти того, щоб на дану посаду був призначений Володимир Дець. У документі перелічено порушення, які, на переконання Щетиніна та його однодумців, допустив Дець на попередньому місці роботи — в ДПІ Вінниці, зокрема, на користь кандидата в президенти Януковича. Досі ще народний депутат від «Нашої України» Катеринчук не став нав’язувати свою волю силоміць — пообіцяв у всьому розібратися й відбув до столиці.

І ніяких «пулів-мулів»!

І ніяких «пулів-мулів»!

Якщо сьогодні, везучи свого «залізного коня» до «бензинопою», ви побачили на табло біля заправки замість заповітних 3,20 усі 3,30 або й більше — не поспішайте «обіцяти» заправникам наскаржитися Юлі. Бо від сьогодні уряд більше не регулюватиме ціни на бензин — згідно з наказом Мінекономіки від 23 травня, дія наказу про граничні ціни на бензин вичерпується 25 травня 2005 року. Але не хапайтеся за валідол — це зовсім не означає, що завтра 95-й буде вже по 4 гривні за літр. Тобто не мало б означати, бо від таких чемних, на перший погляд, нафтотрейдерів із братньої Росії можна й не такого сподіватися...

Всі статті рубрики