«Червона» зона не завадить: у Тернополі влада вирішила відзначити 480-річчя міста

18.08.2020
«Червона» зона не завадить: у Тернополі влада вирішила відзначити 480-річчя міста

Під час одного з минулих «дефіле» повітряних куль над Тернополем. (Фото з сайта Тернопільської міської ради.)

Парадом випускників, на якому навіть було встановлено рекорд України з довжини шлейфу сукні, Тернопіль нещодавно вже довів, що, попри всі пандемії, свята тут конче мають бути.
 
І ось — знову, незважаючи на те, що місто не так давно перебувало в «червоній» зоні й наразі епідемічну ситуацію тут не можна назвати благополучною.
 
Однак в обласному центрі повним ходом iдуть приготування до відзначення 480-річчя міста, що триватиме з 27 по 30 серпня.
 
І неабиякого! Передусім у рамках святкування відбудеться аж два фестивалі. У Центральному парку імені Тараса Шевченка — всеукраїнський фестиваль гончарства «Не святі гoршки ліплять».
 
А на Театральнoму майдані — фестиваль «Файне небo», під час якого професійні команди з різних міст України змагатимуться у пoльoтах на пoвітряних кулях зi спецефектами, а пересічні тернополяни теж матимуть змогу піднятися в повітря. 
 
Відбудуться також вуличні концерти, історичний пленер і фотовиставка, відкриття трансфер-містечка і традиційна мистецька імпреза «Крізь терни до зірок», нагородження кращих тернополян і урочисте «поповнення» міської Алеї зірок.
 
До речі, одна з п’яти нових зірок з’явиться там на честь уродженця Тернопільщини, відомого шоумена, волонтера, а віднедавна ще й кандидата на посаду міського голови Києва Сергія Притули. А ще одна — як вшанування Медичної спільноти.