ТІК ударив бордами по Зеленському та Тимошенко на їхній батьківщині

20.03.2019
ТІК ударив бордами по Зеленському та Тимошенко на їхній батьківщині

У містах України з’явилися білборди з дошкульними для Тимошенко та Зеленського написами. (Фото з сайта umoloda.kyiv.ua.)

Гурт ТІК продовжив перформанс-серію з висміювання кандидатів у президенти Юлії Тимошенко та Володимира Зеленського на білбордах у Дніпрі, Чернігові, Кривому розі, Полтаві та Кременчуку.
 
 
Так, зокрема на батьківщині Юлії Тимошенко з’явилися білборди з написами: «У новий курс на старій кобилі, ми це десь вже чули, ми там уже билі».
 
А в рідному для Володимира Зеленського Кривому Розі: «І як би не вийшло нам з вами на зло із маленького Вовки велике ...ло», «Не знаю, як вам, ну а як по мені, в шоколаді трохи ліпше, ніж у лайні». Подібні борди з’яви­лися й у інших містах України.
 
Як відомо, зазначені написи є цитатами з пісні гурту ТІК «Циклони», кліп на яку підірвав соціальну мережу на початку березня.
 
У пісні лідер гурту Віктор Бронюк висміює кандидатів у президенти Юлію Тимошенко та Володимира Зеленського.
 
За сюжетом кліпу, сільський житель Іван Петрович рятує виборчу дільницю від залиття фекаліями, через що вибори опинилися під загрозою.
 
У самій пісні звучать такі фрази: «Весняні циклони, ці клоуни. Недолюстровані, перефарбовані. З вилами й косами на постаменти. Голими й босими йдуть в президенти». «Газ подешевшає від тьоті Юлі і так 20 років, а в кишені дві дулі». «Владімір також нині не тренд, он у москалів є вже такий президент».
 
Як наголосив Віктор Бронюк, ідея «Циклонів» — це відповідь на запитання, чому українці зачаровуються кандидатами, голосують за них, а потім по факту розчаровуються і при владі з’являються ті ж самі біг-морди, тільки в профіль.
За його словами, виборці мають право зачаровуватися, але при цьому повинні усвідомлювати свою відповідальність.
 
«Якщо корова призначена давати молоко, то використовувати її на кінних перегонах — дурна ідея, як би ви ту телицю не обожнювали. І навпаки, купувати племінного коня, розраховуючи на збільшення надоїв на душу населення, м’яко кажучи, недалекоглядно. Але цю інформацію люди пропускають повз вуха. Тому я вирішив у гумористичній формі звернути увагу виборців, що це саме вони у кабінках на дільницях приводять до влади корупціонерів, диктаторів та високопоставлених бездар. (Тих самих, які в період виборчої кампанії грошима чи гречкою задобрюють свій електорат.) У такий нехитрий спосіб одні нові обличчя змінюються іншими, але якість влади від того не стає кращою», — заявив лідер гурту ТІК.
 
Нагадаємо, раніше стало відомо, що Володимира Зеленського судитимуть за порушення авторських прав у серіалі «Слуга народу-2. Від любові до імпічменту».