Ляшко заступився за прикордонників в історії з проривом Саакашвілі через кордон

15.09.2017
Ляшко заступився за прикордонників в історії з проривом Саакашвілі через кордон

Олег Ляшко подякував генерал-майору Володимиру Єгорову, який керував прикордонниками у Шегинях.

Олег Ляшко разом із колегами по фракції приїхав до Львівського прикордонного загону, щоб підтримати прикордонників та висловити їм слова подяки за вірність присязі.
 
 
«67 прикордонників віддали своє життя, захищаючи країну на сході. І замість того, щоб подякувати прикордонникам за їхню героїчну службу, Саакашвілі їх обзивав, принижував та плювався. Те, що відбувалося у Шегинях, — це фактично наруга над пам’яттю загиблих героїв. Це неприпустимо. Тому ми приїхали підтримати наших прикордонників та запевнити, що вся Україна з ними», — розповів Ляшко.
 
 
Лідер РПЛ наголосив, що ніхто не має права під жодним приводом порушувати українське законодавство — проривати кордон та бити прикордонників. Тому кожен, хто брав участь у прориві кордону, має понести відповідальність.
 
 
«Ми вимагаємо від СБУ, ГПУ та МВС ідентифікувати та затримати всіх, хто вчинив акт вторгнення в Україну у Шегинях. Народні депутати мають нести відповідальність, як і всі інші. Ніякі депутатські мандати та недоторканність не повинні бути індульгенцією для порушення закону. А Саакашвілі має бути видворений з України за вчинення тяжкого злочину — прорив кордону та побиття прикордонників. Усі вони нічим не відрізняються від сепаратистів, які захоплювали блокпости на сході в 2014 році. Тому мають бути покарані», — підкреслив Ляшко.
 
Лідер РПЛ переконаний, що й українці не підтримують такі злочинні дії на Західному кордоні.
 
«Для мене велика честь — потиснути руку генерал-майору Володимиру Єгорову, який гідно керував прикордонниками у Шегинях. А образи Саакашвілі в бік генерала, який про­йшов Дебальцеве і захищав нашу країну на сході, можуть підтримувати тільки останні покидьки та вороги України», — зазначив Ляшко.
 
Спілкуючись із прикордонниками, лідер опозиційної фракції наголосив, що добивається гідних умов їхньої служби.
 
«Буду добиватися підвищення зарплат для прикордонників та збільшення витрат на матеріально-технічну базу в держбюджеті на наступний рік. А ще — збільшення пайки для собак, бо мені здалося, що вони тут надто худі. Порадив наступного разу спустити їх на тих, хто прориватиме наш кордон та ображатиме наших військових!» — підкреслив Ляшко.
 
Також політик відвідав Львівський шпиталь, де перебувають десятеро прикордонників, які постраждали під час прориву Західного кордону, четверо з них — учасники АТО. Народний депутат приїхав підтримати бійців та вручив їм іменні годинники.
 
«Ви поплатилися за те, що виконували присягу та діяли згідно із Законом України. Зроблю все від мене залежне, щоб ті, хто вчинив наругу над українським кордоном і побив вас, були покарані. Нехай ці годинники настукають вам 100 років. Якнайшвидше одужуйте і знайте, що вся Україна з вами!» — подякував Ляшко прикордонникам.
 
Політик пообіцяв, що не дасть спустити на гальмах злочин, який стався на Західному кордоні.
 
«Ці авантюристи та політикани прорвались через кордон, як колись Гітлер вторгся в нашу державу. Вони порушили українські закони та українську Конституцію, зробивши заручниками прикордонників у своїй політичній боротьбі. Що вони можуть зробити українцям хорошого, якщо не поважають українське законодавство? Вони повинні відповідати за злочин, який вчинили. Всіх треба посадити!» — наголосив лідер РПЛ.