Курям на сміх!

Курям на сміх!

Ви ще не чули? У Донецьку місцеве ЗАТ «АВК» припинило випуск цукерок «Курочка ряба». Бо, по-перше, шоколадні цукерки — майже копія мініатюрних яєчок. А по-друге, самі коробки зроблені у формі яйця завбільшки з гарматне ядро. Що вже, погодьтеся, є відвертою насмішкою над «Ядиним» кандидатом у президенти, якого збив з ніг «снаряд», мабуть, такого ж розміру...

Рикошет яйця

Рикошет яйця

Ясна річ, що представникам штабу Віктора Януковича вигідніше роздувати через центральні телеканали скандал навколо «удаваного» (за їхньою версією) отруєння Віктора Ющенка, аніж по-чоловічому говорити про, м’яко кажучи, неадекватну поведінку чинного Прем’єра під час «яєчного» інциденту в Івано-Франківську. Тим часом ця тема не втрачає своєї актуальності, адже спричиняє масу заяв та дій з обох боків виборчої барикади. Мало того — через тиждень пiсля пригоди мiлiцiя починає «знаходити» «зброю пролетарiату» (розмiром, щоправда, лише 5 см) на пiдтвердження фантазiй захисникiв Януковича.

ЗаМОРОЗки на поверхні грунту

ЗаМОРОЗки на поверхні грунту

Зараз уже майже ніхто ані з політиків вищого ешелону, ані зі звичайних виборців не згадує той багатообіцяльний час, коли опозиція існувала й боролася у форматі «четвірки» та «трійки». Коли — скажімо, 16 вересня 2002 року — на сходах Українського дому перед стотисячним мітингом промовляли й підписували радикальні антипрезидентські відозви лідери СПУ і «Нашої України», КПУ і БЮТ. Невдовзі зі зрозумілих причин убік відійшли комуністи. Але існувала «трійка», і здавалося, що саме в цій коалiції суперечностей не настільки багато, що розум — колективний та окремих лідерів — все ж підкаже оптимальний для бiльшості українських виборців варіант — єдиний кандидат на президентських виборах-2004. Утім не так сталося. Чи то погорда вiдіграла свою вирішальну роль, чи то було блискуче реалізовано одну з локальних схем «кризових менеджерів» із Банкової, чи то «два в одному», але Олександр Мороз знову став кандидатом у президенти. Як і в 1994-му та 1999-му, коли сивочолий ветеран трьох воєн за булаву набирав, відповідно, 13,33 і 11,29 відсотка голосів у перших турах, не виходячи навіть у фінал змагань.

Всі статті рубрики