Автобусом — лише вдень

Автобусом — лише вдень

Відтепер, принаймні протягом місяця, всі автобусні рейси міжміського і міжнародного сполучення відбуватимуться лише з 6-ї години ранку і до 22-ї вечора.Таке рішення Держдепартаменту автомобільного транспорту «Укравтотранс» було прийнято у зв'язку з різким підвищенням аварійності на пасажирському автотранспорті протягом останнього часу. Причина — у людському факторі (перевтома водіїв у нічний час), мотивація — безпека пасажирів.

Смерть «небесного тихохода»

Смерть «небесного тихохода»

Трагедія сталася за дві години до початку свята: в День авіації харків'янам обіцяли вертольотне шоу, виставку раритетної техніки і рок-концерт. Однак не сталося. Як стверджують очевидці, літак досвідченого пілота, виконавши кілька фігур, почав різко втрачати висоту. Приземлення машини було настільки жорстким, що вона просто розвалилася на частини. Той політ для ветерана української авіації став останнім у житті.

Рятувальника не врятували

Рятувальника не врятували

На 53-му році життя помер перший заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій — керівник апарату МінНС, генерал-лейтенант внутрішньої служби Володимир Романов. Про це повідомили в прес-службі МінНС України.

Усе чинно, благородно

Усе чинно, благородно

На недільних президентських виборах у Чечні перемогу здобув «кандидат Кремля» Алу Алханов, повідомила вчора агенція «Інтерфакс» iз посиланням на заяву голови виборчої комісії Чечні Абдул-Керіма Арсаханова. Він додав: «Офіційно про це буде повідомлено після того, як члени виборчкому поставлять свої підписи під заключним протоколом». На «складання підписів» відводиться три доби. За попередніми даними, за 47-річного генерала міліції Алханова, голову МВС республіки, якого вважають цілком лояльною до Кремля особою, проголосували 73,8 відсотка виборців, і, таким чином, шість інших його суперників безнадійно відстали: отримали від 8,5 (друге місце офіцера ФСБ Мовсура Хамідова) до 0,7 (останнє місце Магомеда Айдамірова) відсотка голосів виборців. Активність виборців, серед яких були російські військовослужбовці, прикомандирований російський персонал та члени їхніх родин, перевищила 70 відсотків. За порядком та безпекою на 430 виборчих дільницях республіки наглядали 15 тис. міліціонерів, сотні співробітників спецслужб та велика кількість російських військовослужбовців.

Бандити диктують, як Франції жити

Бандити диктують, як Франції жити

Під загрозою життя ще двох викрадених в Іраку журналістів: кореспондента французької щоденної газети «Ле Фігаро» Жоржа Мальбруно та співробітника Міжнародного французького радіо Крістіана Шесно. Вони зникли тиждень тому під час подорожі з Багдада до тоді ще охопленого повстанням міста Ен-Неджеф. Минулої суботи ввечері телеканал «Аль-Джазіра» продемонстрував відеозапис, на якому двох французів видно на тлі прапора «Ісламської армії в Іраку», що минулого тижня по-садистськи стратила італійського журналіста Енцо Бальдоні. Цього разу бандити дають уряду Франції 48 годин на те, щоб він відмінив заборону мусульманським дівчатам з'являтися у французьких школах у традиційних хустках. Така заборона вступає в дію з 2 вересня з початком нового шкільного року. На цей час у Франції мешкають уже понад п'ять мільйонів мусульман. Іракські бандити вважають, що заборона з'являтися у мусульманських хустинах у громадських школах Франції є «атакою на іслам та особисті свободи».

Весілля в Козельці

Весілля в Козельці

У неділю на ранковій службі у соборі Різдва Богородиці в Козельці яблуку не було де впасти. Православні відзначали Успіння Пресвятої Богородиці, проте не релігійний екстаз спричинив масове паломництво — уже протягом тижня місто обговорювало новину: у соборі вінчатиметься нащадок Кирила Розумовського, заради чого прилетить аж з Аргентини. «Графський почет приїхав рано раненько, — розповів паламар Дмитро, який прислужував на вінчанні, — десь о 8.30. Таїнство тривало приблизно годину, після чого Розумовський у храмі довго не затримався».

Всі статті рубрики