Загорiлось синiм полум’ям

Загорiлось синiм полум’ям

17 червня о 14.20 на магістральному трубопроводі «Уренгой—Помари—Ужгород», що проходить через Лохвицький район Полтавської області, між селами Ісківці й Червоне, стався потужний вибух, який глава МВС України Арсен Аваков одразу ж назвав терактом.

Правосуддя по-російськи

Правосуддя по-російськи

Олегу Сенцову загрожує 20 років позбавлення волі. Саме такий термін передбачений російським законодавством за участь у терористичній діяльності, у чому продовжують звинувачувати українського режисера. Нагадаємо, що Олега Сенцова заарештували співробітники ФСБ 11 травня 2014 року, а 30 травня на сайті ФСБ з’явилося повідомлення, що Сенцов з іншими членами «Правого сектору» планували влаштувати теракт 9 травня біля Вічного вогню в Сімферополі.

У списках не значився

У списках не значився

У понеділок на засіданні РНБО Президент України Петро Порошенко дав доручення міністрові оборони, міністрові внутрішніх справ та командувачу Національною гвардією зробити все можливе, щоб упродовж п’яти днів усі бійці, які перебувають у зоні АТО, отримали статус учасника бойових дій.

Розстріляний мікрофон

Розстріляний мікрофон

У журналістських лавах на сході України знову втрати. 24 травня в селі Андріївка під Слов’янськом на Донеччині було вбито італійця Андреа Роккеллі і його російського перекладача, радянського дисидента Андрія Миронова. Минулого вівторка після обстрілу поблизу Луганська уже у лікарні не стало Ігоря Корнелюка, журналіста Всеросійської держтелерадіокомпанії (канал «Росія 1» та інші).

Російські канали хочуть в ефір

Російські канали хочуть в ефір

Найближчим часом в Україні можуть заборонити транслювати ще чотири російські канали: «ТВ Центр-Іnternational» (ТVСІ), Life News, Russia Today та REN-TV. Нацрада з питань телебачення і радіо розглядає можливість iз цього приводу звернутися до суду.

Додому чи на смерть

Додому чи на смерть

Президент Петро Порошенко впевнений у невідворотній та безумовній перемозі України в нав’язаній їй гібридній війні. Після чого в державі знову запанує мир. «Ми зустріли війну з голими, босими і не озброєними солдатами, — сказав глава держави учора, виступаючи перед військовими у Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського.

Всі статті рубрики