РАХУНКОВА ПАЛАТА

13.06.2014

1,1 млрд. доларів

виділив уряд Японії на комплексну реконструкцію Бортницької станції аерації. Проект розрахований на вісім років.

34 млрд. гривень

у 2014 році становлять бюджетні дотації державним вугільним підприємствам Донецької та Луганської областей з урахуванням покриття збитків шахт і виплати зарплати шахтарям.

575 млн. гривень

перерахує уряд до резервного фонду, спрямованого на фінансування Збройних сил і Нацгвардії. Кошти були зекономлені на проведенні другого туру президентських виборів.

67,5 млн. гривень

потратила на передвиборчу агітацію Юлія Тимошенко. Як повідомлялося раніше, для Петра Порошенка виборча кампанія обійшлася у 96,475 млн. грн.

800 тис. гривень

($ 67 000)

пішло з бюджету на церемонію інавгурації Петра Порошенка. Це в чотири рази менше, ніж коштувала інавгурація Віктора Януковича ($250 тисяч).

266 тис. гривень

отримав із державного бюджету від початку року екс-регіонал Олег Царьов. Гроші виділялися на зарплату та фінансову допомогу депутатові та його помічникам.

929 дітей-сиріт

евакуйовано з Донбасу у спокійні регіони України, повідомляє МОЗ — iз них 445 дітей-сиріт із Луганської та 484 дитини з Донецької областей. Діти перебувають у дитячих таборах та санаторіях.

629 жителів України

попросили з початку року політичного притулку в Польщі. Левова частка запитів надійшла після революції та початку українсько-російського конфлікту.

270 осіб

загинуло на Донбасі від початку збройного протистояння, повідомляє МОЗ. Зокрема, у Донецькій області — 225, у Луганській — 45.

На 70%

за останні три місяці скоротилися залізничні пасажирські перевезення між Україною та Росією, повідомив віце-президент РРЗ Михайло Акулов.

 • «Як тебе не любити, Києве мій!»

  Щорічно в останній тиждень травня жителі столиці святкують День міста. Свято чекатиме буквально на кожному кроці y центрі міста, адже цього року програма заходів нараховує 35 різних художніх, культурно-освітніх і спортивних подій. >>

 • Кровна залежність

  У жінки, яку покусали собаки в Миколаєві, медики діагностували гостру крововтрату і хронічний сепсис, який є прямою загрозою для життя. Їй терміново потрібно кілька сеансів переливання крові. Лікарі просять усіх небайдужих городян надати допомогу і здати кров. Нагадаємо, потерпілій через отримані травми ампутували праву руку. >>

 • «По-моєму, чувак, нас кинули»

  Невідомий нещодавно виманив майже 40 тисяч грн. за уявне пальне у 67-річного фермера із Золочівського району Львівщини. З цього приводу ошуканий чоловік звернувся в поліцію. >>

 • Конвеєр репресій

  Учора в Сімферополі й Алупці окупованого Криму відбулися чергові обшуки у будинках кримських татар. За словами адвоката Еміля Курбедінова, у більшості випадків, затриманих людей у масовому порядку відвозять до так званого «Центру «Е» у місто Сімферополь (центр боротьби з екстремізмом при МВС Росії). >>

 • «Херсон» наснився

  У ватажка терористичної «ДНР» Олександра Захарченка вочевидь сталося сезонне психічне загострення. Інакше, як пояснити його чергове словоблуддя: мовляв, бойовики «можуть претендувати на Херсонську область й інші населені пункти». >>