За крок до червоної лінії

За крок до червоної лінії

Президент Чехії Мілош Земан готовий підтримати найжорсткіші санкції проти Росії у випадку вторгнення в Східну Україну. «Щойно Росія вирішить розширити свою територіальну експансію на схід України, жарти закінчаться. Я б тоді підтримав не тільки найсуворіші санкції Європейського Союзу, а навіть готовність Північноатлантичного Альянсу до того, наприклад, щоб війська НАТО вступили на українську землю», — заявив Земан в ефірі Чеського громадського радіо. Це перша така заява лідера країни — члена ЄС та НАТО.

Гаманець проти ідеалів демократії

Гаманець проти ідеалів демократії

У Страсбурзі розпочалася весняна сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи, головною темою якої стане питання російської агресії щодо України. Відкриваючи вчора перше засідання сесії, президент ПАРЄ Анн Брассер, яка кілька тижнів тому відвідала Україну, розповіла, як вразив її візит на Майдан, засипаний квітами в пам’ять героїв Небесної сотні.

Правий сектор — переможний

Правий сектор — переможний

Прем’єр–міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про перемогу своєї політичної сили на парламентських виборах, що відбулися минулої неділі. За неофіційними даними, після підрахунку всіх бюлетенів правоцентристська партія «Фідес» здобула понад 45% голосів. У перерахунку на депутатські місця це 133 мандати зі 199, тобто конституційна більшість. А отже, тепер «Фідес» зможе одноосібно змінювати Конституцію на свій розсуд, не рахуючись ні з ким.

Всі статті рубрики