РАХУНКОВА ПАЛАТА

31.05.2013

540 млн. доларів

технічної допомоги отримала в минулому році Україна від країн–донорів на втілення проектів з міжнародної технічної допомоги, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

10 млн. гривень

обіцяє витратити цьогоріч влада столиці на облаштування понад 200 ігрових майданчиків, iдеться на офіційному сайті Київміськдержадміністрації.

1 млн. подружжів

стикаються з проблемою небажаного безпліддя, свідчить офіційна статистика, яку наводять у Міністерстві охорони здоров’я України.

5 тис. проблемних ділянок

виявила ДАІ на українських дорогах у рамках проведення весняно–літньої перевірки автошляхів, заявив начальник Центру безпеки вуличного руху Сергій Будник.

850 років

мають сувої — найдавніше повне зібрання текстів Тори, — знайдені в Болонському університеті Італії, передає агентство «Франс пресс» iз посиланням на заяву професора університету Мауро Перані.

215 кредитів

на суму 47 млн. грн. видано в Україні з початку року за програмою здешевленої іпотеки, повідомив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін.

105 літаків

планує до кінця року замовити Росія для органів державної влади, заявив міністр промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров.

48% українців

хотіли б народитися в Україні, тоді як 15% обрали б Євросоюз, а 10% — Росію чи Білорусь, дослідила соціологічна група «Рейтинг».

736,3 гривні

не повинна перевищувати вартість «корочки» диплома про вищу освіту, заявив заступник міністра освіти та науки Олексій Дніпров.

12 банкоматів

на суму понад 2 млн. грн. було пограбовано в Україні з початку року, повідомила начальник відділу департаменту Державної служби охорони МВС Світлана Павловська.

 • «Як тебе не любити, Києве мій!»

  Щорічно в останній тиждень травня жителі столиці святкують День міста. Свято чекатиме буквально на кожному кроці y центрі міста, адже цього року програма заходів нараховує 35 різних художніх, культурно-освітніх і спортивних подій. >>

 • Кровна залежність

  У жінки, яку покусали собаки в Миколаєві, медики діагностували гостру крововтрату і хронічний сепсис, який є прямою загрозою для життя. Їй терміново потрібно кілька сеансів переливання крові. Лікарі просять усіх небайдужих городян надати допомогу і здати кров. Нагадаємо, потерпілій через отримані травми ампутували праву руку. >>

 • «По-моєму, чувак, нас кинули»

  Невідомий нещодавно виманив майже 40 тисяч грн. за уявне пальне у 67-річного фермера із Золочівського району Львівщини. З цього приводу ошуканий чоловік звернувся в поліцію. >>

 • Конвеєр репресій

  Учора в Сімферополі й Алупці окупованого Криму відбулися чергові обшуки у будинках кримських татар. За словами адвоката Еміля Курбедінова, у більшості випадків, затриманих людей у масовому порядку відвозять до так званого «Центру «Е» у місто Сімферополь (центр боротьби з екстремізмом при МВС Росії). >>

 • «Херсон» наснився

  У ватажка терористичної «ДНР» Олександра Захарченка вочевидь сталося сезонне психічне загострення. Інакше, як пояснити його чергове словоблуддя: мовляв, бойовики «можуть претендувати на Херсонську область й інші населені пункти». >>