Була корова, а залишився злоякісний карбункул

Була корова, а залишився злоякісний карбункул

Троє людей з буковинського села Маршенці Новоселицького району госпіталізовані з підозрою на сибірку (хворобу ще називають злоякісним карбункулом, оскільки одним з її проявів є гнійні висипи на шкірі). За попередніми даними, заразу селяни могли підчепити під час забою та обробки туші хворої корови. Що зі здоров'ям Лиски було не все гаразд, вказує те, що тварину господарям довелося забити — останнім часом годувальниця нездужала.

Буде на Троєщині метро,

Буде на Троєщині метро,

Кардинально змінити обличчя київської привокзальної площі протягом кількох років збирається київська влада. Для цього за приміщенням Центрального залізничного вокзалу збудують другий вихід із метро, що суттєво розвантажить пасажиропотоки. Як розповів «УМ» начальник Київметрополітену Микола Шавловський, новий вихід із метро збираються розмістити якраз навпроти «Привокзального» ринку, на місці трикутної клумби, де зараз припарковуються машини.

Європа з двома піренейськими головами

Європа з двома піренейськими головами

Позавчора у Страсбурзі на своє перше засідання зібрався Європейський парламент, 732 депутатів якого громадяни 25 країн-членів ЄС обрали на загальних виборах 10—13 червня. Першим пунктом порядку денного було обрання президента (голови) нового складу парламенту. Вже в першому турі таємного голосування перемогу здобув іспанський соціаліст Хосеп Боррель, кандидатуру якого висунули дві найбільші парламентські групи: соціалісти та Європейська народна партія, до складу якої входять християнські демократи та консерватори. З 700 присутніх на засіданні депутатів Європарламенту 388 віддали свої голоси Боррелю. Колишній польський дисидент, а тепер один із лідерів польської партії «Союз свободи» Броніслав Геремек, кандидатуру якого висунула новостворена парламентська група лібералів, набрав 208 голосів. За французького комуніста Франсіса Вурца проголосував 51 депутат Європарламенту. 53 бюлетені визнано недійсними.

Кому в Україні жити добре?

Кому в Україні жити добре?

Виявляється, жити добре, і навіть дуже добре, аж 850 громадянам. Виходячи із заповнених податкових декларацій, вони точно не бідують, адже їхні минулорічні доходи перевищують мільйон гривень. Такі дані оприлюднив учора заступник голови Державної податкової адміністрації Сергій Лєкар. Отже, якщо підрахувати, мільйонером у нашій країні є кожний 57-тисячний сумлінний платник податків. Причому, в порівнянні з роком позаминулим, кількість мільйонерів збільшилась у два з половиною рази — 2002 року податкова «взяла на олівець» лише 336 осіб.

Поховайте та шукайте

Поховайте та шукайте

Учора й сьогоднi в Українi траур.

...За чотири дні до фатальної зміни молодий гірник «Краснолиманської» Євген Грабовський вдруге став батьком. Уже виховуючи з дружиною чотирирічного сина, вони «купили» малому сестричку. До речі, подібний факт досить красномовно підтверджує соціальну захищеність шахтарів «Краснолиманської». Бо, зважаючи на статки, нині далеко не кожна сім'я не лише провінційних містечок Донеччини, а й обласного центру може дозволити собі «розкіш» у вигляді аж двох дітей. Молода сім'я Грабовських таки мала упевненість у завтрашньому дні. Проте невблаганна доля розпорядилася інакше. Щасливий батько ще встиг побачити свою доньку. А ось доньці, коли підросте, залишиться розглядати його тільки на фотографіях. І відповідно сприймати те, що після отого страшного дня її вирішили назвати Євгенією.

Всі статті рубрики