За втечу — у камеру

За втечу — у камеру

«Розбір польотів» після втечі шістьох затриманих із Дніпровського райуправління міліції продовжується. Позавчора, за поданням прокуратури, суд прийняв рішення про затримання двох правоохоронців, які чергували в ту злощасну для них ніч. Причинами втечі одразу зацікавилася прокуратура столиці, яка порушила проти співробітників райуправління кримінальну справу за «халатною» 367-ю статтею Кримінального кодексу.

Життя немає від... метро

Життя немає від... метро

Дніпропетровський метрополітен дотепер залишається найкоротшим у світі. Всього-на-всього шість станцій на дільниці від залізничного вокзалу до житлового масиву Комунар у порівнянні з іншими мегаполісами, що мають підземку, швидше, здаються краплею у морі. Отож амбіційні дніпропетровці наполегливо намагаються свій метрополітен розвивати. Зокрема, нині активно ведуться роботи з будівництва другої черги підземки, тунель якої проляже прямісінько під центральним проспектом Карла Маркса, майже по всій його довжині. І дотепер про це говорилося винятково з пафосом — мовляв, розвиваємося, незважаючи на економічні негаразди в державі.

Силовики зняли Марину

Силовики зняли Марину

За інформацією старшого помічника прокурора Мелітополя Ігоря Нетреби, зусиллями місцевих правоохоронців чи не вперше на Запоріжжі задіяно «мертву» статтю Кримінального кодексу України — 303. Досі на лаву підсудних доправляли хіба що сутенерів — тільки не проституток. 30-річна Марина стала першою. Співробітники міської прокуратури за участі міліції назбирали достатньо доказів професійних «польотів нічного метелика». Свого часу її карали в адмінпорядку, попереджували. Однак молода жінка не припиняла своєї бурхливої секс-діяльності. Без огляду як на чинне законодавство, так і на вік і забаганки клієнтів . За свої послуги Марина брала від двадцяти до п'ятдесяти гривень. І тут же їх тринькала на спиртне і цигарки.

Прикордонникам дали жезли

Прикордонникам дали жезли

Вітчизняний «сержант Петренко» вже не є «монополістом» автошляхів. Відтепер на дорогах до інспекторів ДАІ разом із гавкучими мухтарами приєднаються і прикордонники. Щоправда, лише у прикордонних районах i з іншими завданнями. Відповідні зміни було внесено постановою Кабміну до Положення про прикордонний режим.

Усі стільці — у пластик!

Усі стільці — у пластик!

Центральний стадіон обласного центру, зведений ще наприкінці 50-х років, не бачив капітального ремонту більше 20 років. Тому має вигляд, далекий від привабливого: зруйновані бігові доріжки, старезні побиті сидіння на трибунах, занедбане адміністративне приміщення. Тепер же взялися й за нього: реконструкція черкаського стадіону, що розпочалася нещодавно, триватиме упродовж чотирьох років.

По кому подзвін?

По кому подзвін?

Дзвіницю Свято-Вознесенського собору в Білгород-Дністровському, яку кiлька днів тому опівночі «завалила» стихія, тепер збираються відбудовувати на державному рівні. 40-метрова споруда, розташована на підвищенні у центрі найстарішого на Одещині міста, впала через... негоду.

Цегляний «ключ» від підземелля

Цегляний «ключ» від підземелля

По-своєму унікальну знахідку розкопали столичні археологи в самісінькому центрі Полтави, за кілька десятків кроків від діючої Спаської церкви. Маючи намір відбудувати тут дзвіницю, парафіяльна рада згаданої церкви запросила фахівців для своєрідної археологічної розвідки цієї місцини. Останні ж виявили мурований цегляний вхід у підземну галерею, яка, найвірогідніше, вела до іншої, Преображенської церкви, що згоріла в 1805 році.

Всі статті рубрики