Адюльтер і крапка!

Адюльтер і крапка!

У хітовості нової вистави Театру драми і комедії «Брешемо чистісіньку правду» сумніватися не доводиться навіть сьогодні, за тиждень до дати офіційної прем'єри. Тема, знаєте, така, що нею цікавляться всі верстви населення — від зарозумілого науковця-психолога, який наліво не те що не ходить, а й не поглядає, безнадійно втупивши очі в монітор комп'ютера, до легковажних парубійків, що лише освоюють майстерність залицятися до дівчат і з готовністю сміються над анекдотами на кшталт чоловіка в шафі, який винахідливо представився міллю. Отже, подружня зрада, яка вона? Попри всю ту критику, яка була злита на це начебто ганебне явище протягом багатьох століть, мусимо визнати: є у цій амурній справі щось таке адреналіново-хвацьке, авантюрно-захопливе, на що народ невтомно спокушається, додаючи своєму прісному життю трохи перцю.

«Не винен я», —

«Не винен я», —

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Воїстину, немає меж фантазії зірок у їхньому протистоянні. Спочатку Брітні Спірс викинула коника, по-дорослому поцілувавшись з Мадонною на церемонії MTV. А тепер її, здається, переплюнув екс-коханий Джастін Тімберлейк. Під час футбольного шоу співак виконував дует-партію з темношкірою Джанет Джексон. Як тільки пісня закінчилася, Джастін підійшов до Джанет і зірвав з неї частину її чорного шкіряного бюстьє, оголивши перса красуні.

Дороговказ початківцю чи Сонне царство?

Дороговказ початківцю чи Сонне царство?

«Україна молода» вже повідомляла: у нашій країні з'явилась чергова альтернативна спілка письменників — Всеукраїнська спілка «Літературний форум творчої молоді». 250 молодих літераторів, яким набридло просиджувати стільці у кабінетах НСПУ, об'єдналися, щоб «вивести українську літературу на світовий ринок».

Невловимий оксиморон свободи

Невловимий оксиморон свободи

Поняття свободи вислизає від точного визначення. Всі знають, що то таке, але жоден не може сказати напевно, що ж саме криється за цим словом. І водночас — за якимось незбагненним парадоксальним законом — усі пропоновані визначення виявляються правильними. Спроба дати колективну дефініцію перетворюється на колекцію дефініцій — колекцію особистих свобод як вони відкриваються окремим індивідам. Власне, збірник «Нерви ланцюга. 25 есеїв про свободу» («Глобус», 2003) фактично і є такою колекцією, зібраною з ініціативи Сергія Васильєва і оприлюдненою за участю «Форуму видавців» завдяки фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» та Бюро Швейцарської культурної програми Pro Helvetia. І, додамо, присвяченою пам'яті Сергія Набоки та Сашка Кривенка.

Всі статті рубрики