ТІК підірвав мережу кліпом про вибори в Україні (відео)

12:47, 06.03.2019

Серед інтернет-користувачів набирає популярність музичний кліп гурту ТІК на пісню “Циклони”, присвячений президентським виборам в Україні.

 

За шість днів ролик зібрав більше 1,7 млн переглядів.

 

У гумористичному кліпі гурт ТІК  висміює кандидатів у президенти Юлію Тимошенко та Володимира Зеленського. 

 

 

                                                                                   

 

 

Зокрема, в пісні звучать такі фрази: 

 

“Весняні циклони, ці клоуни. Недолюстровані, перефарбовані. З вилами й косами на постаменти. Голими й босими йдуть в президенти”.

 

“У новий курс на старій кобилі. Ми десь це вже чули, ми там “уже были”. Газ подешевшає від тьоті Юлі і так 20 років, а в кишені дві дулі”.

 

“Владімір також нині не тренд, он у москалів є вже такий президент. І як би не вийшло нам з вами на зло, із маленького Вовки велике ...”.

 

“Не знаю, як вам, а як по мені, у шоколаді трохи ліпше, ніж у л*йні”.

 

Як наголосив Віктор Бронюк, ідея "Циклонів"  - це відповідь на запитання, чому українці зачаровуються кандидатами, голосують за них, а потім по факту розчаровуються і при владі з‘являються ті ж самі біг-морди, тільки в профіль.

 

За його словами, виборці мають право зачаровуватися, але при цьому повинні усвідомлювати свою відповідальність.

 

"Якщо корова призначена давати молоко, то використовувати її на кінних перегонах - дурна ідея, як би ви ту телицю не обожнювали. І навпаки, купувати племінного коня, розраховуючи на збільшення надоїв на душу населення, м‘яко кажучи, недалекоглядно. Але цю інформацію люди пропускають мимо вух. Тому я вирішив у гумористичній формі звернути увагу виборців, що це саме вони у кабінках на дільницях приводять до влади корупціонерів, диктаторів та високопоставлених бездар. (Тих самих, які в період виборчої кампанії грошима чи гречкою задобрюють свій електорат.) У такий не хитрий спосіб одні нові обличчя змінюються іншими, але якість влади від того не стає кращою", - заявив лідер гурту ТІК.