«Пекло» для окупантів: у День ЗСУ армія отримала першу партію дрон-ракет, фото
Сили оборони України 6 грудня отримали першу партію нової української зброї — ракет-дронів «Пекло». >>
Найбільше криптовалюти у 2022 році задекларували посадовці з Нацполіції та прокуратури.
Українські чиновники в 2022 році зареєстрували 1428 декларації зі згадкою про криптовалюту. Найбільше її прихильників виявилося у Національній поліції та прокуратурі.
Як інформує УМ, про це 26 лютого повідомила платформа для роботи з відкритими даними "Опендатабот" із посиланням на дані Єдиного державного реєстру декларацій.
Так, найбільше власників цифрових грошей у 2022 році виявилося у Нацполіції – 171 (12%) і прокуратурі – 150 (10,5%). До порівняння, до початку повномасштабної війни найчастіше криптовалюту декларували посадовці з міських рад – 75 (9,5%).
По регіонах популярності крипти у 2022 році переважали Дніпропетровщина та Одещина – по 72 декларації, та Харківщина– 64. Напередодні повномасштабної війни у трійці лідерів замість Одеси був Львів.
Найпопулярнішою криптовалютою залишився біткоїн – його у 2022 році задекларували 648 чиновників. Це 45% від загальної кількості декларацій. До порівняння, у 2021 році біткоїн згадувався у 356 деклараціях.
Нагадаємо, що в 2022 році українські чиновники подали 1428 декларацій з криптовалютними активами, що майже удвічі більше, ніж у 2021 році.
Як повідомляла УМ, Ігор Мазепа скаржиться на продовження тиску на бізнес.
Сили оборони України 6 грудня отримали першу партію нової української зброї — ракет-дронів «Пекло». >>
Ілон Маск, який є найбагатшою людиною світу, витратив понад 250 мільйонів доларів, щоб допомогти республіканцю Дональду Трампу перемогти на президентських виборах. >>
Шість суховантажних суден ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" вирішило продати, як непрофільні активи. >>
"Програму з охорони кобзарсько-лірницької традиції" включили до реєстру належних практик з охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО на 19-й сесії міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань нематеріальної культурної спадщини. >>
45% загальної вартості контрактів, або 128,6 млрд грн при загальному бюджеті 284,96 млрд грн, Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» віддала спецімпортерам, які фактично є посередниками та здійснюють значну частину власних закупівель також у посередників. >>
Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» (АОЗ), яке відповідає за забезпечення українських військових, знову опинилося у центрі скандалу. >>