Вірменія хоче повернути території у Нагірному Карабасі
Вірменська сторона наполягає, що захист прав їхнього народу на територіях, які зайняв Азербайджан, має здійснюватися у форматі мирного процесу Мінської групи ОБСЄ. >>
Азербайджанські війська увійшли до регіону, який межує з Нагорним Карабахом, після мирної угоди з Вірменією
Підрозділи Азербайджану увійшли до Агдамського району 20 листопада. Місцеві вірмени мають кілька днів, аби залишити свої помешкання.
Азербайджанські війська увійшли до регіону, який межує з Нагорним Карабахом, після мирної угоди з Вірменією, повідомляє міністерство оборони Азербайджанської Республіки.
"Згідно з тристоронньою угодою, підписаною президентою республіки Азербайджан, прем’єр-міністром республіки Вірменія та президентом Російської Федерації, підрозділи азербайджанської армії увійшли до регіону Агдам 20 листопада", – мовиться у повідомленні.
Місцеві вірмени в селах Агдаму мають лише кілька днів на те, аби залишити свої оселі. Ймовірно, будівлі після себе вони спалять, коли заберуть усі свої речі.
Агдам – один із трьох регіонів, які оточують Нагорний Карабах. Цей регіон має відійти під контроль Баку після близько 30 років перебування під фактичним управлінням Вірменії.
Окрім того, вірмени мають залишити західні райони Кельбаджару до 25 листопада, а Лачина – до 1 грудня.
Як повідомляла УМ, через півтора місяця після початку нового загострення в регіоні Нагірного Карабаху Азербайджан і Вірменія підписали підписали мирну угоду. за посередництва Росії.
Вона передбачає, що в самому Карабаху сторони залишаються на тих позиціях, де були на момент підписання угоди. Тобто в місті Шуші залишається Азербайджан, а всього за 11 кілометрів Вірменія залишиться в Степанакерті.
10 листопада 9 літаків з російськими миротворцями вирушили у Нагірний Карабах.Згідно з договором, впродовж 5 років на території Нагірного Карабаху мають перебувати російські миротворці.
Вірменська сторона наполягає, що захист прав їхнього народу на територіях, які зайняв Азербайджан, має здійснюватися у форматі мирного процесу Мінської групи ОБСЄ. >>
Період загострення на початку квітня 2016 року отримав назву чотириденної війни. Тоді внаслідок двосторонніх обстрілів загинули кілька сотень військових. >>
День завершення бойових дій у Карабасі Азербайджан відзначатиме як День Перемоги, а день початку ескалації - як День пам'яті загиблих. >>
Президент країни Ільхам Алієв вимагає передати Азербайджану місто Лачин і змінити транспортний коридор між Вірменією і Карабахом.
Водночас Росія і Туреччина підписали угоду про співпрацю щодо Карабаху >>
У Росії вирішили розглянути питання про використання збройних сил за межами федерації. Рада Федерації дала згоду президенту Росії ввести миротворців у Нагірний Карабах з 10 листопада. >>
Проти 10 лідерів опозиційних політсил Вірменії відкрили кримінальні справи. Їх звинувачують в організації та проведенні протизаконних масових зібрань >>