Богдан закидає Зеленському хаос у країні і посміховисько у владі

21:01, 11.06.2020
Богдан закидає Зеленському хаос у країні і посміховисько у владі

Андрій Богдан каже, що є носієм дуже чутливих для Зеленського знань. (Фото з ФБ-сторінки Андрія Богдана)

Одіозний ексголова Офісу президента Андрій Богдан не змовчав після того, як Володимир Зеленський розкритикував його в одному з останніх інтерв’ю. У відповідь Богдан гостро дорікнув президенту «теплими ваннами» та «забаганками непрофесіоналів, які ним маніпулюють».

 

Як повідомляє «Україна молода», свою відповідь президенту Зеленському юрист Андрій Богдан оприлюднив у Facebook.

 

Екскерівник Офісу президента вказує, що "правила ділової етики не дозволяють порядним людям коментувати період спільної діяльності, навіть у випадку коли ці люди розійшлись".

 

«Звичайно, це правило в Україні досить часто порушується і я, як адвокат, в тому числі і Ваш, можу розповісти і розповідав Вам сотні історій чим це закінчувалось (Ніколи нічого хорошого). Звичайно, я є носієм знань дуже чутливих для Вас і для країни, але повірте, я залишусь порядною людиною», - наголосив пан Богдан, натякаючи на якийсь компромат.

 

Не оминув Андрій Богдан, який нині відновив свою юридичну практику, й теми позбавлення його влади, яка нібито його «з’їдала», як стверджує Зеленський.

 

«Щодо позбавлення мене влади - так я Вам вдячний, тому що моє Ім’я не буде мати відношення до хаосу в який Ви кидаєте країну. Дозвольте мені нагадати одну нашу з Вами домовленість - я пообіцяв що буду поряд з Вами чесно працювати, до того моменту, поки Ви мені не дозволите піти. Оскільки я йшов не за посадами а за реалізацією мрії. І я багато зробив за пів року - Ми з Вами і командою сконцентрували демократичним шляхом абсолютну владу у країні, яку Ви за чотири місяці перетворили у посміховисько», - дошкульно заявив на адресу президента правник.

 

І додав, натякаючи на нинішнє оточення глави держави: «Мені щиро жаль, що наші мрії про країну щасливих людей де немає корупції, Ви проміняли на теплу ванну для себе і дешеві забаганки непрофесійних і самозакоханих людей, які Вами маніпулюють».

 

У коментарі до посту Андрія Богдана на адресу Зеленського ексгенпрокурор Юрій Луценко написав: «Згадав запис Льва Толстого у щоденнику після шлюбної ночі: «Не то»…

 

Як повідомляла «УМ», раніше президент Зеленський розповів, що з самого початку в нього була ідея зробити з Богдана генпрокурора, але згодом він помітив, що того  влада нібито псує, робить конфліктним. Тому врешті-решт Зеленський звільнив Богдана з ОП і перестав з ним спілкуватися.

 

Також Зеленський вважає, що врятував Богдана від влади, яка сильно «з’їдала Андрюху», через що той вважав себе «другою людиною в державі».

 

У лютому 2020 року Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу президента України. Своє політичне співробітництво із Володимиром Зеленським Андрій Богдан почав як його юридичний радник у передвиборчій кампанії.