Справа Шеремета: силовики штурмом взяли залу суду і вивели Кузьменко (ВІДЕО)

18:12, 20.12.2019

Силовикам довелося штурмувати залу суду, де розглядається справа Павла Шеремета, щоб вивести і відвезти в СІЗО підозрювану Юлію Кузьменко.

 

Відео штурму в Facebook оприлюднив її адвокат Владислав Добош.

 

Близько 5 годин після завершення засідання друзі та знайомі Кузьменко залишались у суді і говорили, що будуть блокувати вхід, щоб не дати правоохоронцям вивести підозрювану.

 

Згодом, кілька десятків поліцейський та нацгвардійців силою розтовшхали людей та вивели Кузьменко.

 

На відео приблизно з 16 хвилини видно, як правоохоронці виводять підозрювану.

 

У залі суду, де так і не відбулося засідання у справі Кузьменко, підозрюваної у вбивстві Шеремета, спецпризначенці почали штурм.

Вранці суд переніс розгляд справи на 24 грудня, але прихильники Кузьменко не покидали зали суду, сподіваючись, що засідання відбудеться

Вбудоване відео

Адвокат підозрюваної Владислав Добош наполягав на розгляді апеляції саме 20 грудня, він клопотав суд про відтермінування засідання на декілька годин для забезпечення участі прокурорів.

 

Як повідомляла УМ,  апеляційний суд міста Києва переніс розгляд апеляційних скарг підозрюваних у вбивстві Шеремета Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко на їх арешт через неявку прокурорів.

 

Нагадаємо, правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко. Остання по телефону обговорювала можливий замах на вбивство Марусі Звіробій та викрадення її дітей.

 

Суд арештував підозрювану Кузьменко та Антоненка,  а Дугарь відправив під домашній арешт. 

 

Мати убитого журналіста Павла Шеремета Людмила Шеремет заявила, що не знає, чи вірити у причетність затриманих осіб до вбивства її сина і боїться, щоб у цій справі не постраждали невинні.

 

 Адвокати Кузьменко і Антоненка подали апеляції

 

 

Юлію Кузьменко на поруки готові взяти 4 чинних народних депутатів, парламентарі 8 скликання, 3 доктори наук та головний лікар Дитячого кардіоцентру Володимир Жовнір.

 

 

Читайте також: Призначенi винними: що криється за абсурдними звинуваченнями сподвижників духу у вбивстві Шеремета

 

Антоненко подав до суду на Зеленського, Авакова і Рябошапку.

 

"До Печерського суду, від Андрія Антоненка (Riffmsater), подано позов до посадових осіб, які зганьбили його репутацію", – зазначив він.

 

Генпрокуратура оновила групу прокурорів у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.