Кузьменко готові взяти на поруки 20 людей, серед них 4 депутати

15:32, 20.12.2019
Кузьменко готові взяти на поруки 20 людей, серед них 4 депутати

У справі Шеремета дитячого хіруга Юлію Кузьменко на поруки готові взяти 4 чинних народних депутатів, парламентарі 8 скликання, 3 доктори наук та головний лікар Дитячого кардіоцентру Володимир Жовнір.


Про це колишній народний депутат Оксана Корчинська розповіла кореспонденту Еспресо.TV.

 

Серед тих, хто готовий взяти на поруки дитячого хірурга Юлію Кузьменко 4 чинних депутати: Яна Зінкевич ("ЄС"), Михайло Бондар ("ЄС"), Микола Величкович("ЄС"), Вікторія Вагнер (Слуга народу).

 

Також, під особисту поруку Кузьменко готові взяти колишні депутати - Оксана Корчинська, Олег Мусій, Наталія Веселова, Віталій Купрій та інші.

 

Серед тих, хто гові взяти Кузьменко на поруку також очільники Добровольчого українського корпусу, кординатор першого добровольчого шпиталю Олександр Гагаєв та ін.

 

Сьогодні Апеляційний суд Києва відклав на 24 грудня розгляд апеляційної скарги на тримання під вартою Юлії Кузьменко.

 

Адвокат Кузьменко Владислав Добош просив не відкладати засідання, а зробити перерву кілька годин для забезпечення прибуття прокурорів і для ознайомлення суддів з матеріалами справи.

 

Юля Кузьменко теж наполягала на перерві, а не на перенесенні.

 

Нагадаємо, правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко. Остання по телефону обговорювала можливий замах на вбивство Марусі Звіробій та викрадення її дітей.

 

Суд арештував підозрювану Кузьменко та Антоненка,  а Дугарь відправив під домашній арешт. 

 

Мати убитого журналіста Павла Шеремета Людмила Шеремет заявила, що не знає, чи вірити у причетність затриманих осіб до вбивства її сина і боїться, щоб у цій справі не постраждали невинні.

 

 Адвокати Кузьменко і Антоненка подали апеляції

 

Читайте також: Призначенi винними: що криється за абсурдними звинуваченнями сподвижників духу у вбивстві Шеремета

 

Антоненко подав до суду на Зеленського, Авакова і Рябошапку.

"До Печерського суду, від Андрія Антоненка (Riffmsater), подано позов до посадових осіб, які зганьбили його репутацію", – зазначив він.