Командувач ООС Сергій Наєв передбачив швидкий кінець війни і помсту українців

09:47, 13.07.2018
Командувач ООС Сергій Наєв передбачив швидкий кінець війни і помсту українців

Наєв вірить у швидкий кінець війни. Укрфото

Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв поки що не бачить ознак ескалації конфлікту на Донбасі з боку Росії і вірить, що війна може завершитися швидко.
 
Про це він сказав в інтерв’ю газеті "Високий замок".
 
Коментуючи припущення, що після Чемпіонату світу з футболу президент Росії Володимир Путін може піти на чергове загострення на сході чи й повномасштабне вторгнення, Наєв сказав: "Якщо такі ознаки будуть, мені стане про це відомо одразу".
 
Наєв пояснив, що Путіну широкомасштабна війна не вигідна і його мета - залишити Україну у сфері свого впливу. Путіну вигідно шантажувати Україну за придністровським сценарієм, - саме для цього він і розпочав конфлікт на сході, зазначив командувач ООС.
 
"Але сам Путін не усвідомлює, якої катастрофічної помилки припустився: власними руками цілу націю зробив своїми лютими ворогами, ворогами російської держави. Український народ, пам’ятаючи, які жертви принесла йому ця війна, ніколи не пробачить цього і буде мститися. Путін мимоволі згуртував і загартував українську націю", - додав Наєв.
 
На запитання, чи конфлікт в ОРДЛО надовго, чи є шанси, що війна може швидко закінчитися, командувач ОС відповів:
 
"Вважаю, є чималі шанси, що війна може закінчитися швидко".
 
Як відомо, збройний конфлікт на Донбасі триває з весни 2014 року. 30 квітня 2018 року офіційно закінчилася Антитерористична операція і почалася так звана Операція Об’єднаних Сил