Морпіх Едуард Федоров помер після тяжкого поранення поблизу Маріуполя

13:16, 03.07.2018
Морпіх Едуард Федоров помер після тяжкого поранення поблизу Маріуполя

Едуард Федоров помер у госпіталі Харкова після поранення на фронті

Матрос бригади морської піхоти Едуард Федоров помер 2 липня в госпіталі Харкова.

Про смерть побратима повідомляють у прес-службі Військово-морських сил ЗС України.

«В госпіталі, в наслідок тяжкого поранення, отриманого під час виконання бойових завдань по захисту незалежності та територіальної цілісності України, пішов з життя морський піхотинець матрос Федоров Едуард Юрійович», - пишуть військові та висловлюють співчуття родині полеглого армійця.Як розповідає «Україні молодій» голова Валявської сільської ради на Черкащині Людмила Лищенко, смертельні поранення односелець отримав у ході боїв в районі села Водяне Донецької області, де поблизу Маріуполя тримають оборону морські піхотинці.

Громада села збирала і передавала кошти на його лікування. Але, на жаль, поранення виявилося смертельним.

«Едуард у нас відважний хлопець. Пригадую, як він почув, що вночі на меморіальному комплексі зрізають флагштоки, побіг туди і викликав поліцію. Була відкрита кримінальна справа, він свідчив у суді. Він ніколи у нас не ховався за чиюсь спину», – важко зітхає пані Людмила.

Вона каже, що в Едуарда Федорова у Валяві залишилися мама, сестра і молодший брат.

Не так давно Едуард Федоров одружився і його дружина нині на сьомому місяці вагітності.Поховають Героя в четвер, 5 липня, у рідному селі. Його тіло до батьківського дому доставлять завтра, мама Героя вже поїхала до Харкова. В організації поховання родині загиблого бійця допомагають сільська рада, районний військовий комісаріат та місцеве СТОВ «Урожай».

В Городищі оголосили жалобу за загиблим та скасували всі розважальні заходи. 

Як повідомляла "УМ", морські піхотинці Сергій Гундер та Дмитро Рудь загинули на фронті 16 травня.