Донька ватажка луганських терористів Корнета навчається на «бюджеті» в Харкові

10:44, 24.11.2017
Донька ватажка луганських терористів Корнета навчається на «бюджеті» в Харкові

Марина Корнет - донька луганського терориста - майбутній український прокурор (фото із соцмереж)

Донька ватажка Луганських терористів Ігоря Корнета навчається за державний кошт в Харківській національній юридичній академії.

20-річна Марина Корнет навчається на українського правоохоронця, доки її батько Ігор Корнет влаштував "держпереворот в "ЛНР" та вигнав із міста Ігоря Плотницького.

Про навчання Марини Кортен за державним замовленням у Харкові повідомляє ТСН та видання "Вєсті".Наразі відомо, що дівчина в соцмережах хизується відпочинком на яхтах у Туреччині та світлинами автомобілів, а також робить дорогі подарунки знайомим хлопцям.

Марина Корнет - найстарша із трьох дітей Ігоря Корнета. Про це пише він сам під одним із фото в забороненій в Україні соцмережі "Однокласники", де відвідувачі сторінки коментують схожість Марини на батька.

Відповідно записів у соцмережах, Марина Корнет часто бував в Луганську, але публічно війну на сході України не коментує.

Керівництво навчального закладу в неофіційних розмовах стверджує, що відрахувати Марину корнет не мають права, бо вона старанно навчається.