На Волині вимагають заборонити ОПЗЖ та партію Шарія

16:59, 27.05.2021
На Волині вимагають заборонити ОПЗЖ та партію Шарія

Чи дослухається центральна влада до вимог депутатів з Луцька?

Депутати Волинської обласної ради просять заборонити діяльність політичних сил «ОПЗЖ» та «Партії Шарія».

 

Відповідне звернення до Президента України, Верховної Ради України, Міністерства юстиції України ухвалили у четвер, 27 травня, під час сесійного засідання.

 

Як інформує УМ, про це повідомили у Волинській обласної ради.

 

Ініціатором рішення стала фракція «Свобода».

 

«На тридцятому році незалежності нашої держави українці все ще змушені позбуватися колоніального минулого та російського впливу у всіх сферах нашого життя. Революція Гідності призвела до заборони промосковських антиукраїнських партій – Комуністичної партії та Партії регіонів. Однак, і зараз Україна змушена протистояти гібридній війні з російським впливом. Окрім боротьби, що ведеться за суверенітет на східних кордонах, є і внутрішній ворог, який розхитує ситуацію та підточує основи державотворення. Названі партії мімікрували і з’явилися під іншими назвами.

 

За проросійськими політиками завжди йдуть російська зброя і російські танки. Щоб не допустити цього, необхідно вже сьогодні заборонити діяльність рупорів Кремля. Члени вищезазначених політичних партій своєю діяльністю відверто заграють з країною агресором Російською Федерацію, що несе велику загрозу для економічного, політичного, соціального життя Української держави, а головне – українським громадянам. Маніпулюючи нормами моралі, питаннями мови та «дружби з Російською Федерацією», вони сприяють імовірному розколу Українського суспільства.

 

Такі рішучі кроки необхідні для перемоги національних інтересів України в гібридній війні з московським агресором і окупантом, зокрема у сфері протидії розвідувально-підривній діяльності та спеціальним інформаційним операціям, як того вимагає Стратегія національної безпеки України.

 

Цим зверненням ми, депутати Волинської обласної ради, декларуємо єдину та спільну позицію всіх проукраїнських сил, які знаходяться в обласній раді. Вважаємо, що Українська держава та народні депутати проукраїнських політичних сил мають так само продемонструвати однозначну позицію та публічно підтвердити, що вони засуджують діяльність представників російського агресора в українському політичному та інформаційному просторі.

 

У зв’язку з викладеним, вимагаємо підготувати та ухвалити законопроєкт та відповідні регуляторні акти, які би заборонили фактичну діяльність партій «Опозиційна платформа – За життя» та «Партія Шарія» – як таких, що відстоюють і активно просувають інтереси російського агресора і є, по суті, колаборантами Кремля», - сказано у тексті звернення.