«Крістофер Робін»: фільм про пригоди ведмедика Пуха у Лондоні вийшов у прокат

11:51, 03.08.2018
«Крістофер Робін»: фільм про пригоди ведмедика Пуха у Лондоні вийшов у прокат

Крістофер Робін (Юен Мак-Грегор) і ведмедик Пух. Зустріч через 30 років. (Фото з сайту bhfilms.com.ua.)

Вийшов у прокат заснований на книгах Алана Мілна про Вінні-Пуха і всю плюшево-іграшкову компанію фільм «Крістофер Робін». Стрічка є ігровою адаптацією діснеєвської франшизи про цього персонажа, в якій за допомогою комп'ютерної графіки оживають улюблені іграшки. Крістофер виріс, на його молоді роки випала Друга світова. Після її закінчення Робін займає посаду у фірмі, що виготовляє валізи. Треба оптимізувати витрати, або скорочувати людей.

Тим часом, у Крістофера Робіна є дружина й донечка Меделін, які потребують уваги. Але виробничі проблеми учергове заважають провести вихідні разом. «Ти мене покохала, бо я гарно танцював?» - перепитує Крістофер дружину. Й отримує у відповідь: «Бо гарно танцював і завжди був поруч».

У «Крістофері Робіні» закладена сімейна драма – бо для дружини і доньки у їхньому житті є дуже важливою повноцінна присутність Крістофера хоча б у вихідні. Проте фільм за жанром – комедія. Постійно посміхатися дорослих змушує легка іронія з екрана, кумедні іграшки з дитинства і досвід власних стосунків.

Нагадаємо, перше вірші про ведмедика Пуха і малого Крістофера з’явилися у збірнику Алана Мілна у 1924 році. І відтоді Пухоманія не припиняється: важко знайти дім, де нема книжки про Крістофера Робіна, плюшевого Тигрика, Поросятка, Кенги чи крихітки Ру…

Коли 6-річна донька запитала Марка Форстера, чи є цікаве кіно про Пуха, американський режисер вирішив сам його зробити – щоб було цікаво усім поколінням: і дітям, і дорослим одночасно. У результаті з'явився «Крістофер Робін» від студії Disney.

Пух і Крістофер раптово зустрінуться на лавочці у Лондоні через 30 років. І це допоможе Робіну згадати про важливі речі. Втім, чоловікові доведеться пройти через двері-дупла великих старих дерев й опинитися у пастці.

Фільм «Крістофер Робін» знімали у Лондоні і передмісті, а також за 50 км від столиці Британії у справжньому лісі, поблизу королівського Вінздорськогозамку. До 400 людей масовки в історичних костюмах задіяли для зйомок на залізничному вокзалі.

Малювала іграшкових герої команда, яка за візуальні ефекти в іншому проекті уже має «Оскара».

Роль Крістофера Робіна зіграв Юен Мак-Грегор, відомий за ролями у фільмах «Красуня і чудовисько» та «Зоряні війни. Пробудження сили». У ролі його дружини Евелін –ГейліУтвелл («Людина-Мураха», «Месники. Ера Альтрона»).