Маск став третьою найбагатшою людиною в світі, обігнавши Цукерберга, - Bloomberg

17:40, 01.09.2020
Маск став третьою найбагатшою людиною в світі, обігнавши Цукерберга, - Bloomberg

Маску бракує ще 91 мільярд доларів, щоб очолити рейтинг та стати найбагатшою людиною світу

Американське видання Bloomberg підготувало свій традиційний рейтинг найбагатших людей у світі. Перше місце посів Джефф Безос, за ним – Білл Гейтс. Однак закрив трійку Ілон Маск, а не Марк Цукерберг, як це було раніше.

 

Статки Маска склали 115 мільярдів доларів. Водночас у Цукерберга – 111 мільярдів доларів, пише видання Bloomberg.

 

Як відомо, на третьому місці Марк Цукерберг був ще тиждень тому. Варто зазначити, що Маску бракує ще 91 мільярд доларів, щоб очолити рейтинг та стати найбагатшою людиною світу, випередивши Джеффа Безоса.


Коли мовиться про статки найбагатших людей, то це не про гроші, які вони тримають у готівці чи на банківських рахунках. Це передовсім вартість їхніх часток у різноманітних компаніях.

 

Відтак ці статки можуть дуже швидко й надто відчутно змінюватися. Наприклад, одночасно з падінням вартості акцій Amazon різко знизяться й статки Джеффа Безоса.

 

Саме це й допомогло Ілону Маску різко піднятися в рейтингу. Багато сфер постраждали через пандемію й карантинні обмеження, а в цей час SpaceX запустила в космос перший приватний політ до МКС, що позитивно вплинуло на акції компанії.

 

Ілон Маск – видатний інженер, винахідник та підприємець. Також він є співзасновником компанії PayPal, засновником компаній SpaceX, Tesla, SolarCity та The Boring Company. Аерокосмічне агентство NASA підписало з компанією контракт на суму 1,6 мільярда доларів. Це трапилось у грудні 2008, вони домовились про 12 запусків носія Falcon 9 і космічного корабля Dragon до МКС. Історичною подією вважають запуск корабля Crew Dragon компанії SpaceX. Він повинен був відправиться до МКС в рамках випробувальної місії Demo-2 ще 27 травня 2020 року. Однак його перенесли і він відбувся 30 травня. На борту було 2 астронавти, вони повернулись успішно.

 

Ілон був двічі одружений та має 6 синів. У житті Маска була драма, адже його первісток загинув у віці 10 тижнів. Причиною став синдром раптової дитячої смерті. Однак пізніше перша дружина Ілона Маска народила двійню, а згодом – трійню. Подружжя розлучилось, зараз Маск у відносинах з відомою канадською співачкою Граймс. У 2020 році у них народився син.