Вибирайте референдум

Вибирайте референдум

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Блок Юлії Тимошенко провів по всій Україні зібрання ініціативних груп, які збиратимуть підписи для скликання референдуму щодо змін до Конституції, і передав відповідні матеріали у Центральну виборчу комісію. Як розповіла на вчорашньому брифінгу Юлія Тимошенко, є 800 ініціативних груп по 200 осіб кожна.

«Синій» регіон підтримує «помаранчеву» ініціативу

«Синій» регіон підтримує «помаранчеву» ініціативу

Позбавлення депутатської недоторканності для багатьох парламентаріїв — вихідців із Донеччини, — мабуть, рівнозначне гамлетівському «Бути чи не бути?». Мешканці краю, які знають «своїх», як облуплених, переконані: окремі персони пішли в парламент тільки завдяки імунітету, що виконує для них роль своєрідного «закононепробивного» бронежилета. Тому й зовсім не «помаранчеві» донеччани підтримали збір підписів за скасування депутатської недоторканності, розпочатий у регіоні обласною організацією блоку «Наша Україна — Народна самооборона».

Домашня «кухня»

Домашня «кухня»

Одна з головних проблем, яку треба вирішити при підготовці до позачергових виборів, — список виборців. Часу відводиться мало, а цю роботу треба здійснити швидко та якісно. Центральна виборча комісія вже отримала перший транш — трохи більше 14 мільйонів гривень: ці гроші, згідно з бюджетом, виділяються на формування державного реєстру виборців. Початкова робота якраз збігається з підготовкою списку на ці вибори. Щоправда, завершити укладання реєстру до вересня нереально, але посприяти виборам він зможе.

Сім міхів гречаної вовни. Хто більше?

Сім міхів гречаної вовни. Хто більше?

Отже, всі основні політичні гравці — ПР, «НУНС», БЮТ, КПУ і навіть незгодна з виборами СПУ — на старті виборчої кампанії вже провели свої з'їзди. Зрозуміло, що кампанія — дострокова й скорочена, і коштів на її проведення виділяється трохи менше, ніж у 2006-му. З іншого боку, це означає, що треба було б брати не кількістю, а якістю. Якщо парламент-2006 себе не виправдав, значить, людям потрібно запропонувати кращий продукт. У цьому сенсі — що ми побачили і почули на партійних з'їздах?

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Своя нога до тіла ближче

Своя нога до тіла ближче

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Останні засідання українського уряду ігнорує уже не тільки Президент, а й... сам Прем'єр. Воно й не дивно: вибори, м'яко кажучи, на носі, перспективи для урядової коаліції — туманні. То ж коли, як не зараз, подумати про найцінніше, що є у цьому житті — власне здоров'я?
Напередодні учорашнього засідання Кабміну, здавалося, жодні зірки не віщували побачити в центральному кріслі не вальяжного Віктора Януковича, а всього лише стрункий стан першого віце-прем'єра Миколи Азарова. Серед запрошених — основна частина не міністри, а непублічні заступники, причому не перші. Бійці із числа «першої команди», які вставали струнко, коли Микола Янович входив до зали, — переважно ті, що мають проблеми із своїм статусом у команді «регіоналів». Загальній зневірі піддався навіть місяцеликий міністр МНС Нестор Шуфрич, який щиро зізнався, що його передвиборча відпустка може плавно перерости в пошуки роботи.

«Все чудово!?..»

«Все чудово!?..»

Достроковим виборам — дострокова рекламна агітація. Ще до офіційного початку виборчих перегонів теле- і радіоефір аж охрипли від панегіриків про неабиякі досягнення уряду Віктора Януковича. Ще до офіційного дозволу на політичну рекламу сотні рекламних щитів із символікою Партії регіонів (хоча і без її назви) розповідають про те, що «Стабільність — це добробут» та ін. Поряд із цим є й інші думки щодо успішності «регіонального» Кабміну. Незадоволені ним — страшно подумати — навіть у Донецьку.

Всі статті рубрики