| МЕНЮ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
 |
|  |
 |
 |
Іграшковий дзвін древнього світу Глиняними забавками, зліпленими та розмальованими черкащанкою, грається навіть Тарасик Ющенко
Людмила НІКІТЕНКО
Черкащанка Ольга Отнякіна 19 років поспіль виготовляє з білої глини іграшки для дітвори. Оскільки такі забавки для малюків, які виліплює та розмальовує пані Ольга, не робить більше ніхто, то її можна вважати єдиною такою майстринею в Україні.
Простіше змінити директора, ніж ціну Харківський метрополітен наполягає на черговому підвищенні вартості проїзду
Лариса САЛІМОНОВИЧ
Керівник харківської підземки Сергій Мусєєв пропонує вже вдруге за останній рік підвищити ціну одного метрополітенівського жетона. Цього разу з 75 копійок до 1,12 грн. І це при тому, що навіть теперішня вартість проїзду є найвищою в Україні. До того ж сама «пропозиція» пана директора супроводжується легким шантажем. Мовляв, у разі, якщо облдержадміністрація не дасть «добро» на новий тариф, підземка змушена буде скоротити інтервал руху електричок, їхню кількість і навіть заради економії частково відключатиме ескалатори.
Любимо природу — бережемо воду! Під таким девізом цьогоріч відзначали День Дніпра. Святкування перетворилося на... генеральне прибирання
Інна СТЕПАНЧУК
Хто з нас не любить спекотного дня відпочити біля води? Та, як не важко помітити, з кожним роком усе складніше на берегах наших мальовничих водойм вибрати місце, де було б просто чисто. Чомусь нашого відпочивальника не дуже переконує приказка «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». У результаті в зонах відпочинку такі «туристи» залишають купи непотребу. В Києві на березі Дніпра такі «замальовки» — теж не виняток.
|
 |
 |
|  |
| ПОГОДА |
|
Погода в Києві і по всій Україні. |
|
|
 |
| КУРСИ ВАЛЮТ |
|
|
 |
|