02.11.2006

У центральному матчі туру БК «Київ», проваливши в Черкасах першу чверть і віддавши другу, після великої перерви зумів ліквідувати відставання від «Мавп» у 19 (!) очок. Вирішальний кидок на останніх секундах американця Гріра дозволив «вовкам» залишитися єдиною командою чемпіонату, яка ще не зазнала гіркоти поразки.

Українська чоловіча Суперліга. 7-й тур. «Черкаські мавпи» — «Київ» — 76:78 (25:14, 23:22, 14:23, 14:19; Гуртовий (22), Джонсон (15) — Грір (17), Дроздов (16)), «Сумихімпром» — «Будівельник» — 89:77 (Томич (25) — Брянцев (14)), «Політехнік» — «Хімік» — 92:122, «Миколаїв» — «Одеса» — 76:74 (Бойко (19) — Варнеліс (19)).

Турнірне становище: «Київ» — 14 (7 матчів), «Черкаські мавпи»,«Сумихімпром», «Миколаїв»— 12 (7), «Хімік» — 11 (7), «Дніпро» — 10 (6), «Азовмаш» — 9 (5), «Будівельник» — 8 (6), «Пульсар», «Кривбас-баскет», «Львів. Політехніка» — 6 (5), «Політехнік» — 6 (6), «Одеса» — 5 (5).

* * *

За океаном стартував черговий чемпіонат НБА. У матчі відкриття краща команда минулого сезону, «Маямі хіт», була розтрощена на власному майданчику суперниками з «Чикаго буллз» — 66:108.

Позавчора відбулося жеребкування пар 1/4 фіналу Кубка України, яке цього разу проводилося «всліпу», тобто без розсіювання суперників. Таким чином, 2 і 9 грудня силами поміряються: «Динамо» — «Дніпро» (Дн), «Севастополь» — «Шахтар», «Іллічівець» — «Металіст», «Сталь» (Ддз) — «Таврія».

Українець Олександр Кузін посів друге місце у марафонському забігу в Дубліні. Спортсмен із Миколаєва, який володіє кращим результатом сезону серед наших співвітчизників, цього разу в Ірландії показав час 2 год. 13 хв. 11 сек. і поступився лише росіянину Олексію Соколову. Ще один українець, Дмитро Осадчий, котрий виграв цей забіг торік, нині фінішував четвертим.

У черговому матчі НХЛ «Айлендерз» у Нью-Йорку переграли «Чикаго» (5:2), а український захисник господарів Олексій Житник за 22 хвилини на льоду заробив коефіцієнт корисності «-2», зробивши один кидок по воротах Брайана Бушера.