Кобзарські хіти «Мазепи-фесту»,

Кобзарські хіти «Мазепи-фесту»,

У неділю пізно ввечері на полтавському Співочому полі завершився традиційний (цього року вже четвертий) триденний пісенно-музично-«кіношний» марафон «Мазепи-фесту». Заключний фестивальний акорду літа вийшов яскравим і потужним, попри те що цього року фестиваль пройшов чи не найсерйозніше випробування на міцність, власне, живучість і незнищенність.

Кому квиток до Львова?

Кому квиток до Львова?

У суботу на київському залізничному вокзалі можна було побачити поважних персон: віце-прем'єр-міністра Володимира Рибака, міністра транспорту та зв'язку Миколу Рудьковського, мера Києва Леоніда Черновецького, голову Київської облдержадміністрації Віру Ульянченко. Всі вони зібралися, щоб провести у перший рейс прискорений поїзд сполученням Київ — Львів.

Кров бандита за кров міліціонера

Кров бандита за кров міліціонера

Правоохоронцям вдалося менше ніж за тиждень знайти вбивцю підполковника міліції Анатолія Лавриненка — Сергія Макушка, який переховувався на одній із дач у Переяславі-Хмельницькому на Київщині. Щоправда, затримати небезпечного злочинця так i не вдалося — коли цієї неділі співробітники карного розшуку Києва і бійці «Беркута» пішли на штурм його «лігва», він пустив собі кулю в голову з пістолета, переробленого для стрільби бойовими патронами. Застрелився він із того ж самого «ствола», з якого вбив i підполковника у туалеті гуртожитку на вулицi Кіквідзе.

«Дракон» пожирає в'язнів

«Дракон» пожирає в'язнів

Iнакше як дурістю хімічний експеримент засуджених Дзержинської колонії № 2 не назвеш. Підлітки-волоцюги та токсикомани теж вживають клей заради кайфу, але вбивають себе поступово, деградуючи від випарів клею, накинувши пакет на голову, й аж ніяк не вживають його замість горілки. Лише нюхають. Але в колонії місцеві «менделеєви» вчинили інакше. Як повідомила «УМ» керівник прес-служби Держдепартаменту з питань виконання покарань Оксана Вєлкова, все почалося ще минулого четверга. Саме тоді вранці ув'язнені отримали від працівників колонії певну кількість клею «Дракон», який завозили сюди для ремонту стелі в кімнатах тривалих побачень. Ремонтна «зеківська бригада» мала за допомогою диво-клею обклеїти стелю декоративною плиткою, що, в принципі, й зробила, але триста грамів незабороненої правилами «хімії» в них лишилося.

Велосипедисти — не слимаки

Велосипедисти — не слимаки

У суботу біля стін Генеральної прокуратури зібралося більш як півтисячі велосипедистів. Обрати вулицю Різницьку замість звичнішої арки Дружби народів чи заміських «покатушок» (від слова «покататися») для традиційного осіннього з'їзду «Bike2Work» незалежну велосипедну спільноту Києва змусили виняткові обставини: вони прийшли вимагати об'єктивного розслідування обставин загибелі їхнього друга Ігоря Стрижакова. Неофіційним гаслом акції стало застереження: «Ми не дозволимо давити нас на дорогах, як слимаків».

...Що проміняв жінку на тютюн та люльку

...Що проміняв жінку на тютюн та люльку

Виявляється, шкідлива звичка «коптити» власні легені — це ще й своєрідне мистецтво. Навіть змагання відповідні влаштовують iз цього «виду спорту». Цьогоріч вони відбулися в польському місті Познань. А титул найвправнішого курця виборов наш співвітчизник Дмитро Потій.

Посадили підлітка на палю

Посадили підлітка на палю

У Центрі екстремальної медицини Запоріжжя не пригадують аналогічного випадку глумління над дитиною. Навіть фахівці з кількадесятирічним досвідом роботи. Вони констатували в одинадцятирічного Олега розрив прямої кишки («Ще декілька міліметрів — і палиця продірявила б хлопцеві кишківник!»). Випадок був би летальним і в тому разі, якби до шпиталю підлітка доправили кількома годинами пізніше. Після складної тригодинної операції Олег перебуває в реанімації під крапельницею. Лікарі кажуть, що такий біль навіть дорослий організм не витримав би, і шприцують бідолаху наркотиками.

Китайський «Натюрморт» у Венеції

Китайський «Натюрморт» у Венеції

Десятиденна «комедія дель-арте» на острові Лідо закінчилася в суботу — як тільки крилаті венеціанські «Золоті леви» перекочували з рук членів журі до валіз кінематографістів. Ярмарок марнославства в декораціях «художнього» міста на воді згорнув свої намети і червоні доріжки, в смітники полетіли райдери зірок, а лімузини, що везли всесвітньо відомих акторів кілька метрів від зупинок вапаретто до фестивального палацу, знову нікому не потрібні. Тільки мер Венеції, як пишуть зарубіжні видання, має намір зменшити кількість голубів, які разом із крилатими левами є символом Венеції, — занадто вже їх розвелося, понад 40 тисяч.

Всі статті рубрики