Де троє б'ються, четвертий - не зайвий?

Де троє б'ються, четвертий - не зайвий?

Тимошенко балотуватиметься у президенти, якщо буде створена широка коаліція. Цим (а ще опозиційністю БЮТ) Юлія Володимирівна пригрозила в четвер увечері в ефірі каналу «1+1». Мабуть, спрацювало. Адже вчора вже з самого ранку в парламенті відновилися коаліційні переговори в рамках «трійки»: від «Нашої України» - Роман Безсмертний і Юрій Єхануров, від СПУ - Олександр Мороз, Йосип Вінський та Василь Цушко, від БЮТ - Юлiя Тимошенко й Олександр Турчинов.

Кому сигнал від Президента: партнерам чи електорату

Кому сигнал від Президента: партнерам чи електорату

Позавчора Президент Віктор Ющенко чітко заявив, що він був, є i залишається прихильником «помаранчевої» коаліції. Щоправда, при цьому глава держави вкотре нагадав, що формування будь-якої коаліції - це, перш за все, клопіт тих політичних сил, які об'єднуються, а Президент не є учасником коаліційних переговорів.

Як на Майданi

Як на Майданi

Проти України йде війна. І цього разу ворог, якому саме існування такої держави, як Україна, заважає гірше більма в оці, схоже, налаштований на перемогу більш ніж серйозно. Чому саме тепер, коли до влади нібито прийшов нарешті такий довгоочікуваний український Президент, у нашій державі розгорнувся справжній антиукраїнський шабаш, а всі телеканали сусідньої країни, з якою ми так прагнули дружити, що аж вшанували її першим офіційним візитом новообраного гаранта Конституції, зриваючи голос, прямим текстом віщають про те, що Україна - «іспокон вєков» російська територія, що саме існування такої держави на карті світу є «історічєскім нєдоразумєнієм» тощо?

Ірпінь - з головою

Ірпінь - з головою

Складна ситуація з виборами міського голови Ірпіня неодноразово висвітлювалася на сторінках «України молодої». Ще б пак! Адже мешканці невеличкого, але престижного передмістя Києва, два з половиною місяці жили без новообраної влади. Нагадаємо, що на заваді переможцю виборів - відомій «помаранчевій» активістці, керівникові виборчих штабів Ющенка на Приірпінні у 2002-2004 роках Мирославі Свистович - стали місцеві клани з бізнесу та колишньої корумпованої влади.

Обласне багатоголів'я

Обласне багатоголів'я

До вчорашнього дня в Київської області був один голова - Володимир Майбоженко, той, що після виборів очолив майже всуціль БЮТівську обласну раду. Над представником Блоку Тимошенко не стояв «губернатор», адже півтора місяця тому за поданням Кабміну з цієї посади було звільнено активіста УНП Євгена Жовтяка. І ось учора ситуація змінилася кардинально - голів облдержадміністрації стало аж двоє.

Всі статті рубрики