Федот почав «мовчки»

26.04.2006

У першому матчі «плей-оф» проти «Оттави» чинний володар Кубка Стенлі — «Тампа» — реалізував чисельну перевагу на 19-й хвилині (відзначився Венсан Лекавальє) і вів із мінімальним рахунком аж до початку третього періоду, коли настала черга розігрувати зайвого вже «сенаторам» (Гавлат і Спецца). А невдовзі краща команда Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату пробила Шона Бурка, граючи навіть у меншості. Статистика нашого Руслана Федотенка в цій зустрічі така: перебування на льоду — 14 хв.18 сек., закинуті шайби й результативні передачі — 0+0, корисність — «-1», три невлучні кидки по воротах суперників.

У повторному поєдинку, що також проходив на майданчику «Оттави», «Блискавки» відновили рівновагу в серії. Найбільше доклався до перемоги Мартін Сан-Луї, який закинув по шайбі в першому й третьому періодах. А Федот знову пішов із майданчика без очок: 16 хв. 35 сек., 0+0, «0», 1 кидок.

Декласувати «Кароліну» з рахунком 6:1 «Монреалю» двома голами допоміг росіянин Олексій Ковальов, ще одну шайбу він закинув у повторному матчі.

У першому розгромі ньюйорківців сусідами з «Нью-Джерсі девілз» (також 6:1) дублем відзначився Патрік Еліаш, а в другому — інший «диявол», Джон Мадден, записав до свого активу аж три шайби.

А у вчорашньому матчі в Баффало мегабомбардирами стали аж двоє канадців: «шаблезубі» Жан-П'єр Дюмон і Джейсон Помінвіль оформили по хет-трику у ворота «льотчиків», плюс зробили ще й по результативній передачі.

НХЛ. Кубок Стенлі.

Чвертьфінали у конференціях

Схід: «Оттава» — «Тампа-Бей» — 4:1  і 3:4 (серія — 1:1), «Кароліна» — «Монреаль» — 1:6 і 5:6 2ОТ (серія — 0:2), «Нью-Джерсі» — «Рейнджерс» — 6:1 і 4:1 (серія — 2:0), «Баффало» — «Філадельфія» — 3:2 2ОТ і 8:2 (серія — 2:0).

Захід: «Детройт» — «Едмонтон» — 3:2 2ОТ і 2:4 (серія — 1:1), «Даллас» — «Колорадо» — 2:5 і 4:5 ОТ (серія — 0:2), «Калгарі» — «Анахайм» — 2:1 ОТ і 3:4 (серія — 1:1), «Нешвілл» — «Сан-Хосе» — 4:3 і 0:3 (серія — 1:1).

А ТИМ ЧАСОМ...

У першому спарингу національних команд Білорусі й України, що відбувся в Могильові позавчора, успіх святкували наші співвітчизники. Причому переможну шайбу Роман Сальников закинув, коли «синьо-жовті» грали втрьох проти п'яти.

Білорусь — Україна — 3:5 (1:0, 0:2, 2:3)

Шайби: 14:51 Мелешко (Леонтьєв, Курилін) — 1:0; 21:53 Мiхнов (Шафаренко, Матерухін) — 1:1; 24:10 Шафаренко (Толкунов, Сальников) — 1:2; 42:42 Проценко (Ісаєнко, Доніка) — 1:3; 53:48 Єркович (Мелешко, Курилін) — 2:3; 54:54 Антоненко (Денисов, Скабелка) — 3:3; 57:45 Сальников (Гунько, Литвиненко, менш.) — 3:4 ; 59:46 Семенченко (Наваренко, Цируль, (п.в) — 3:5.

Другий товариський матч відбудеться сьогодні в Гомелі.