Ватажок ДНР Захарченко підтримав опонента ватажка ЛНР Плотницького

22.11.2017
Ватажок ДНР Захарченко підтримав опонента ватажка ЛНР Плотницького

На боці зрадників-беркутівців Корнета виступили бойовики Захарченка.

Центр окупованого Луганська заблокували люди у військовій формі з автоматами та бронетранспортером у вівторок удень, коли цей номер «УМ» готувався до друку.
 
«Гра м’язами» відбувалася навколо будівлі так званого «МВС ЛНР», де, за даними інформресурсів сепаратистів, забарикадувався самопроголошений «міністр» Ігор Корнет зі своєю групою підтримки з числа колишніх бійців луганського «Беркута», які зрадили присязі на вірність народу України.
 
«У Луганську під управління МВС підігнали БТР, будівлю оточили озброєні люди, деякі з ручними гранатометами. Схоже, Корнет вирішив «оскаржити рішення суду» про звільнення з посади міністра. Тепер головне, щоб у процесі «подачі апеляції» не постраждали жителі навколишніх будинків. Ці вiйнушки відбуваються в самому центрі міста», — повідомив журналіст Андрій Діхтяренко у «Фейсбуцi».
 
Причина гри у війнушку в центрі окупованого обласного центру банальна — боротьба за владу в цьому фейковому «міністерстві МВС».
 
Ватажок луганських сепаратистів Ігор Плотницький лаконічно повідомив, що 20 листопада він відсторонив від посади «міністра внутрішніх справ» Ігоря Корнета у зв’язку з відкриттям щодо останнього кримінальної справи.
 
Тож лояльні до Плотницького бойовики заблокували адміністративний квартал міста, бо Корнет відмовився пiти добровільно.
 
Звісно ж, про планові навчання, як казали бойовики перехожим, не йшлося. Також озброєні сепаратисти взяли під контроль будівлю Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення й будівлю «адміністративного суду «ЛНР». При цьому співробітників так званого «уряду» і «Народної ради» розпустили по домівках.
 
У свою чергу, за даними української розвідки, які озвучив нардеп Антон Геращенко, Корнет покликав до Луганська з Донецька три військові «Урали» з бійцями так званої «Республіканської державної служби охорони», яка підпорядковується главі терористичної організації «ДНР» Олександру Захарченку. Тобто Захарченко у цьому конфлікті виступив проти Плотницького. 
 
Отже, ватажок донецьких терористів підтримав Корнета в боротьбі з ватажком луганських терористів. Тоді як Плотницький, за неофіційними даними, звернувся за підтримкою до російської ФСБ. При цьому, низка російських пропагандистських ЗМІ навели позицію Корнета, що опосередковано свідчить не на користь Плотницького у боротьбі за прихильність Москви. 
 
Не дивно, що Корнет здаватися колишнім поплічникам не планував: на сайті так званого «МВС ЛНР» з’явилося звернення колективу до Плотницького з проханням не цькувати Корнета.
 
Мовляв, Корнета оббрехали з метою «дискредитації органів внутрішніх справ і дестабілізації ситуації в Луганській народній республіці».
 
«Нам — співробітникам всього Міністерства внутрішніх справ «ЛНР» — хотілося б мати можливість спокійно й цілеспрямовано працювати в єдиній, згуртованій команді тільки під керівництвом міністра внутрішніх справ в особі Ігоря Корнета», — йдеться в повідомленні зрадників-«беркутівців».
 
Напередодні Корнет, який, очевидно, знав про свою відставку, зробив хід на випередження: заявив про затримання на окупованій частині Луганської області нібито українських диверсантів. 
 

А ТИМ ЧАСОМ...

Упродовж минулого понеділка окупанти, застосовуючи міномети, 17 разів порушили перемир’я. У результаті ворожих обстрілів один військовослужбовець сил АТО загинув, повідомляє прес-центр штабу АТО. Так, ускладнення обстановки відбулося на Приазов’ї, що на донецькому напрямку.
 
Загалом по оборонних укріпленнях Водяного, Павлополя, Чермалика й Талаківки російські найманці випустили майже 100 мін різних типів. Також iз мінометів 82-го калібру та гранатометів обстріляно підступи до Авдіївки та Новотроїцького. Тоді як на луганському напрямку активність ворога знизилася.