Перевірено часом

18.10.2013

Літня парагвайська пара стала на шлюбний рушник. Здавалося б, що в цьому такого? Але, повідомляє Бі–Бі–Сі, 103–річний Хосе Мануель Рієлла та 99–річна Мартіна Лопес побралися за церковним звичаєм після 80 років спільного життя!­

Урочиста церемонія відбулася перед їхнім будинком у місті Санта–Роса. «Молодята» присягнули одне одному у вічній любові та сказали сакраментальне «так», сидячи в інвалідних кріслах, причому наречена була вбрана в білу весільну сукню. У саду перед будинком влаштували вівтар для священика, а серед гостей церемонії були восьмеро дітей подружжя, їхні 50 онуків, 35 правнуків та 20 праправнуків. Після вінчання відбулася гучна вечірка, і, кажуть, найактивнішою в гулянці була «молода».

Священик зазначив, що це найстарші молодята, яких йому доводилося вінчати.

Варто зазначити, що цивільний шлюб Хосе й Мартіна уклали дещо раніше — «всього» після 49 років мешкання під одним дахом.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>