Елайджа, сер!

18.01.2013

В одностатевій сім’ї співака Елтона Джона та його «половинки» Девіда Ферніша — поповнення. За даними видання Hello!, тиждень тому, 11 січня, сурогатна мати народила татусям сина. Сам співак підтвердив цю інформацію. Хлопчика назвали Елайджа Джозеф Даніель. «Складно висловити почуття, які ми зараз відчуваємо: ми просто переповнені щастям і хвилюванням», — прокоментували появу ще одного нащадка Елтон та Девід і додали, що народження другої дитини перетворило їх на справжню сім’ю.

Нагадаємо, що в цій родині вже виховують одного малюка — два роки тому сурогатна мати народила Елтону Джону і Девіду Фернішу, цивільний шлюб яких було зареєстровано в 2005 році, сина Закарі.

Але від цієї начебто радісної звістки певною мірою стає сумно. Суто по–людськи жаль обох хлоп’ят — можна не сумніватися, вони матимуть усе, що захочуть, окрім одного — материнської любові. Найкращі няні й гувернантки не дадуть їм цього. Та й татусі їхні далеко не юного віку — серу Елтону Джону в березні виповниться 66, а його партнер Девід Ферніш восени відсвяткував своє 50–річчя. Саме час онуків бавити, а не про потомство думати...

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>