Полiт ненормальний

01.06.2012
Полiт ненормальний

Кiм Кардаш’ян.

Американська свiтська левиця i телеведуча Кiм Кардаш’ян повернулася iз подорожi Європою з кепським настроєм. Адже пiсля одного з перельотiв знаменитiсть виявила, що з її валiз зникли цiннi речi. Кардаш’ян звернулася до керiвництва авiакомпанiї, послугами якої користувалася, а також написала гнiвний коментар на своїй сторiнцi у «Твiттерi». «Дуже розчарована «Брiтiш ейрвейз». Мою валiзу вiдкрили i вкрали дуже важливi для мене речi. Деякi з них були пов’язанi з особливими спогадами, їх неможливо замiнити, — пише телеведуча. — Нема почуття безпеки i довiри до вас. Вам має бути соромно!»

На яку суму «обчистили» Кiм, не– відомо. А от iз речей, якi «пов’язанi з особливими спогадами», подейкують, був фотоапарат зi знiмками знаменитостi, зробленими пiд час подорожi. Їх i справдi неможливо замiнити. Кiм не уточнює, в якiй країнi сталося це нахабство. Втiшає тiльки те, що України, в аеропортах якої таке трапляється, в перелiку країн, якi вiдвiдувала знаменитiсть, немає.

 • ПРИКОЛИ про любителів алкоголю

  Помер старий єврей, щоб зекономити, син надiслав телеграму родичам: «Ізя все». У вiдповiдь вiн отримав телеграму, в якому було лише одне слово — «ой». >>

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>