Магія цифр у поміч

29.05.2012
Магія цифр у поміч

Джессіка Сімпсон.

Актрису Джессіку Сімпсон її наречений футболіст Ерік Джонсон таки поведе під вінець. Власне, пара збиралася побратися ще минулого року, проте у розпал весільних приготувань з’ясувалося, що наречена чекає дитину. Джессіка та Ерік вирішили відкласти урочистості на більш підходящий момент. Таким моментом стане 12 грудня цього року. Саме в магічну, на переконання молодят, дату — 12.12.12 — вони поєднають себе путами Гіменея.

До того часу Джессіка має намір повернути своє тіло у форму. Адже під час вагітності зірка набрала аж 29 кілограмів ваги. Нагадаємо, що доньку, яку назвали Максвелл Дрю Джонсон, актриса народила на початку травня. Отже, в Сімпсон є лише півроку, щоб стати стрункою і виглядати на власному весіллі на всі сто.

Оскільки шлюбна церемонія відбудеться в грудні, пара має намір відгуляти важливий для себе день у теплих краях. Як передає StarHit, молодята планують поїхати на Гаваї або інший екзотичний острів, де й відбудуться урочистості. Джесс уже навіть найняла відомого голлівудського організатора урочистостей Мінду Вайс, яка допомагала їй під час першого весілля з Ніком Лаше та брала участь у підготовці вечірки на честь майбутньої мами.

 • ПРИКОЛИ про любителів алкоголю

  Помер старий єврей, щоб зекономити, син надiслав телеграму родичам: «Ізя все». У вiдповiдь вiн отримав телеграму, в якому було лише одне слово — «ой». >>

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>