Запах жінки

25.05.2012
Запах жінки

Свої іменні парфуми сьогодні випускають багато знаменитостей. Проте тільки одиницям вдається створити аромат, який справді користується попитом у покупців. Німецькій моделі Хайді Клум це вдалося. Парфуми Shine, які з’явилися в продажу восени минулого року, швидко «рознюхали» не тільки споживачі, а й професійні парфумери. Останні гідно оцінили запах Хайді, вручивши їй днями нагороду за кращі парфуми для жінок FiFi Awards. Зауважимо, що цю престижну нагороду можна прирівняти до «Оскара» в світі кіно. Клум вдалося обійти в «ароматній» номінації Кристіну Агілеру та Ферджі, які теж претендували на перемогу. «Я довго працювала над створенням свого аромату, — каже 37–річна знаменитість. — Я не могла очам своїм повірити, коли побачила готовий флакончик парфумів. Мені довелося перенюхати величезну кількість запахів і їх комбінацій, але це було того варте. Мрію, щоб мій парфум був особливим. Хочу, щоб люди оберталися вслід жінці з моїм ароматом і запитували: «Чим так розкішно пахнеш?». Додамо, що пахне Хайді нотками мандарину, груші, мімози, лілії, ванілі та мускусу.

Водночас парфумерного «Оскара» був удостоєний і кумир підлітків 18–річний Джастін Бібер, який торік випустив свій дебютний аромат Someday (теж для жінок, адже саме в них юний співак користується найбільшою популярністю). Що цікаво, його парфуми дівчата розмітають із полиць магазинів не стільки через неперевершений запах, скільки заради упаковки, на якій потім просять свого кумира поставити автограф.

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>