Чоловіки обирають Бар

23.05.2012
Чоловіки обирають Бар

Чоловіки обирають Бар. Але не той, під яким мається на увазі генделик. А ту, яку три роки тому покинув голлівудський актор Леонардо ДіКапріо. Сьогодні його екс­подружка і власниця майже класичних форм 89­60­89 Бар Рафаелі є не тільки страшенно успішною і високооплачуваною супермоделлю, а й найсексуальнішою жінкою планети. Принаймні, це випливає із рейтингу, складеного американським чоловічим журналом «Maxim». Щороку він укладає топ­100 «найгарячіших» красунь світу, в якому мріє опинитися кожна знаменитість. Адже за кандидаток голосують самі чоловіки.

Рафаелі, якій у червні виповниться 27 років, зізналася, що не очікувала такої честі: «Я в шоці, що серед усіх цих красивих дівчат перше місце віддали мені. Для мене це велика честь, це титул, який я ніколи не забуду». «Всі ці красиві дівчата», яких мала на увазі Бар, це американська актриса Олівія Мунн (вона опинилася на другій сходинці), уродженка Чернівців Міла Куніс (у неї — «бронза»). Також до першої десятки найсексуальніших жінок світу потрапили зірка «Трансформерів» Меган Фокс, зірка серіалу «Доктор Хаус» Олівія Вайльд, співачка Кеті Перрі, моделі Міранда Керр і Адріана Ліма та інші.

Нагадаємо, що торік топ­сотню найсексуальніших очолювала 25­річна зірка «Трансформерів­3» актриса Розі Хантінгтон­Вайтлі. Проте чоловіча природа мінлива, тож цього року в них уже зовсім інша фаворитка.

 • ПРИКОЛИ про любителів алкоголю

  Помер старий єврей, щоб зекономити, син надiслав телеграму родичам: «Ізя все». У вiдповiдь вiн отримав телеграму, в якому було лише одне слово — «ой». >>

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>