31.01.2012

Фристайл

За два тижні у Канаді Ольга Волкова здобула дві медалі етапів Кубка світу з лижної акробатики. 15 січня в Мон–Габріелі спортсменка з Миколаєва виграла «золото» (там не змагалися китаянки), а тепер у Калгарі — «бронзу». 25–річна українка пропустила вперед лише Сю Меньтао і Чень Сюань з КНР.

Ольга Полюк завершила змагання на восьмій позиції, а Надія Діденко — на десятій.

У змаганнях чоловіків кращим з українців був Олександр Абраменко — сьоме місце. Станіслав Кравчук став 11–м, а Сергій Лисянський — 14–м. Переміг же канадець Олів’є Рошон.

Українська чоловіча суперліга. «Азовмаш» — «Будівельник» — 83:74 (Печеров (25) — Морлі (14)), «Черкаські мавпи» — «Кривбас–баскет» — 86:81, «Донецьк» — «Одеса» — 85:83, «Говерла» — «Миколаїв» — 66:65, «Дніпро» — «Київ» — 92:85 ОТ, «Дніпро–Азот» — «Хімік» — 84:78, «Азовмаш» — «Одеса» — 64:69, «Кривбас–баскет» — «Ферро» — 76:75.

Становище команд: «Бу­дівельник» — 19/6 (76%), «Донецьк» — 18/6 (75), «Азовмаш» — 17/9 (65,4), «Одеса», «Хімік» — 16/10 (61,5), «Ферро» — 15/10 (60), «Говерла» — 15/11 (57,7).

Гандбол

Чемпіонат Європи (Сербія). Чоловіки. Півфінали. Сербія — Хорватія — 26:22, Данія — Іспанія — 25:24.

Фінал. Сербія — Данія — 19:21. За третє місце. Хорватія — Іспанія — 31:27.

Шахи

Василь Іванчук посів п’яте місце на супертурнірі за участю 14 гросмейстерів у Вейк–ан–Зее (Голландія). В останніх двох партіях львів’янин зіграв унічию з азербайджанцем Теймуром Раджабавим та колишнім кримчанином, а нині представником Росії Сергієм Карякіним, набравши загалом 7,5 очка. Переможцем став вірменин Левон Аронян, котрий назбирав 9 пунктів.

У турнірі–Б Ілля Нижник шостий, Катерина Лагно — 11–та.