ХРОНІКА

09.02.2011

Дзюдо

Киянин Георгій Зантарая став бронзовим призером престижних змагань серії «Великого шолома», які відбулися в Парижі. Наш дворазовий призер чемпіонатів світу в категорії до 60 кг поступився лише в півфіналі — вірменину Давтяну.

Легка атлетика

Троє українців стали призерами турніру в німецькому Штутгарті. Чемпіонка Європи в естафеті Олеся Повх перемогла в забігу на 60 м із чудовим часом — 7,14 сек, а її партнерка по збірній Марія Ремень фінішувала третьою. У секторі для стрибків із жердиною Максим Мазурик посів друге місце, підкоривши пристойні 5,70 м.

* * *

На змаганнях «Російська зима» у Москві українець Дмитро Островський показав другий результат на дистанції 400 м — 46,95 сек.

Теніс

У першому колі парного розряду турніру АТР у Роттердамі (Голландія, хард, призові — 1,445 млн. євро) українець Сергій Стаховський і росіянин Михайло Южний поступилися чеськонімецькому дуету Бердих/Кольшрайбер — 5:7, 6:3, 10:12.

Сергій Бубкамолодший не пробився до основної сітки одиночного розряду. У кваліфікації він спочатку здолав росіянина Щукіна (6:3, 6:4), але потім програв німцеві Зверєву (6:7, 2:6).

Бокс

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF і WBO Володимир Кличко висунув ультиматум чемпіону WBA Девіду Хею — або британець погоджується на бій 2 липня, або поєдинок не відбудеться ніколи. Нагадаємо, Хей не задоволений тим, що перед зустріччю з ним українець вийде на ринг 30 квітня проти Дерека Чісори.

Баскетбол

Українська чоловіча суперліга. «Донецьк» — «Дніпро» — 78:86, «Дніпро­Азот» — «Ферро» — 78:83.

Лідери: «Будівельник» — 23/7 (76,7 %), «Донецьк» — 23/8 (74,2), «Азовмаш» — 19/12 (61,3), «Говерла» — 18/12 (60), «Дніпро» — 17/14 (54,8).

* * *

НБА. «Сакраменто» — «Юта» — 104:107 (Фесенко «Ю» — 18 хв., 11 очок + 7 підбир., 2 фоли, «2»).

Поступившись «Далласу» з рахунком 96:99, «Клівленд» встановив антирекорд НБА — команда програла 25 матчів поспіль.

Волейбол

Українська суперліга. 10й тур. Чоловіки. «Локо­експрес» — «Юр. академія» — 3:0, 3:0; «Локомотив» — «Імпексагроспорт» — 3:2, 0:3; «Буревісник» — «Будівельник» — 3:0, 0:3; «Фаворит» — «Кримсода» — 0:3, 0:3.

Турнірне становище після 20 матчів: «Локомотив» — 47, «Кримсода» — 38, «Імпексагроспорт» — 36, «Юр. академія» — 34, «Будівельник», «Локо­експрес» — 32, «Буревісник» — 13, «Фаворит» — 8.

* * *

Жінки. «Волинь» — «Хімік» — 0:3, 3:2; «Галичанка» — «Круг» — 3:2, 0:3; «Керкінітида» — «Джинестра» — 0:3, 0:3; «Орбіта» — «Сіверськодончанка» — 0:3, 0:3.

Турнірне становище: «Хімік» — 47, «Джинестра» — 41, «Сіверськодончанка», «Галичанка» — 39, «Круг» — 33, «Волинь» — 28, «Керкінітида» — 12, «Орбіта» — 1.

Хокей

У СанктПетербурзі відбувся «Матч зірок» Континентальної хокейної ліги. У самому матчі «Команда Ягра» перемогла «Команду Яшина» — 18:16, а от у конкурсах краще себе проявили партнери російського форварда — 4:3.