Бари, де лютують татари

Бари, де лютують татари

Мешканці та гості Сімферополя, що у вівторок увечері мали необережність прогулюватися центральною частиною міста, цілком могли стати випадковими жертвами розлючених кримських татар. Найбільше дісталося відвідувачам бару «Коттон», де група молодиків влаштувала справжній погром. Як пояснив «УМ» начальник прес-служби Головного управління МВС України у Криму Олександр Домбровський, розгрому сімферопольського бару передувала локальна сутичка між представниками татар та слов'ян. У вівторок уночі на вулиці Пушкіна (це пішохідна зона) почубилися хлопці, відтак четверо молодих людей опинилися у лікарні з перебитими носами і розбитими головами. Серед них у міській лікарні № 6 опинився і 23-річний татарин — хлопець отримав непроникне ножове поранення.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У вибуху підозрюють... полтергейст

У вибуху підозрюють... полтергейст

Тому, що сталося в житловому будинку по провулку Станційний міста Теплогорська на Луганщині, фахівці ніяк не знайдуть логічного пояснення. Як повідомив Центр пропаганди Головного управління МінНСу в Луганській області, коли господар будинку Євген Русланов заходив у хату з двору, то почув незрозумілий хлопок. Вирішив перевірити, що сталося, але й електромережа, і піч були в порядку. Та тільки-но відкрив дверцята топки, як пролунав вибух такої сили, що повилітало скло, вивалився чималий шмат стіни, а самого чоловіка, за його словами, підняло і винесло на вулицю. Проте сама піч ціла, вогню і сажі в приміщенні не було, і навіть посуд, що стояв у шафі на кухні, не попадав!

Жалоба з політикою

Жалоба з політикою

Учора в Мадриді пройшла жалобна служба на вшанування пам'яті жертв терористичних замахів 11 березня. На службі в кафедральному соборі Альмудена були присутні лідери багатьох країн світу, зокрема іспанська королівська родина, президент Франції Жак Ширак, канцлер Німеччини Герхард Шредер, прем'єр-міністр Великої Британії Тоні Блер, держсекретар США Колін Пауелл, голова уряду Польщі Лешек Міллер, головуючий в ЄС прем'єр-міністр Ірландії Берті Ахерн.

Теракти і Конституція Європи

Теракти і Конституція Європи

Дводенний саміт лідерів країн ЄС, який розпочався сьогодні у Брюсселі, затьмарений недавніми терористичними замахами в Мадриді. Багато учасників саміту прибули до Брюсселя з Мадрида, де вчора були присутніми на жалобних урочистостях із вшанування пам'яті жертв замаху. Останні трагічні події в Іспанії внесли зміни у порядок денний саміту. У понеділок міністри закордонних справ Союзу узгодили текст декларації стосовно боротьби з тероризмом. Цей документ буде затверджений на саміті. У декларації міститься заклик до членів ЄС мобілізувати всі сили на боротьбу з тероризмом. Водночас у нiй є застереження до всіх країн, які не належать до ЄС: якщо вони не розпочнуть ефективну боротьбу з цією загрозою, то позбудуться фінансової допомоги Брюсселя. Декларація передбачає створення в ЄС спеціальної посади координатора боротьби з тероризмом. До грудня цього року в ЄС має бути запроваджено обов'язкове зберігання операторами зв'язку даних про всі телефонні та інтернетівські контакти клієнтів.

«Старшість» — не старість, а молодість

«Старшість» — не старість, а молодість

Позавчора 340 голосами «за» Верховна Рада дала «зелене світло» всім тим українцям, які, почуваючись і будучи загалом молодими й перспективними, через законодавчі норми не можуть скористатися деякими привілеями весни свого життя. Отже, депутати ухвалили внесення змін до Закону «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», а точніше до його першої статті. Якщо раніше молодою, за законом, у нас вважалася людина від 14 до 28 років, то тепер верхня планка зросла до 35 років.

Всі статті рубрики