05.12.2008

Чемпіонат України. Центральний дивізіон. «Сокіл» — «Харків» — 2:3.

Турнірне становище: «Харків» — 29 (14 матчів), «Білий барс» — 25 (14), «Сокіл» — 23 (16), АТЕК — 19 (14), «Компаньйон» — 18 (14).

* * *

НХЛ. «Рейнджерс» — «Піттсбург» — 3:2 Б (Федотенко – 13:48, «0», 4 кидки).

Кубок Італії. 1/8 фіналу. «Мілан» — «Лаціо» — 1:2 (Шевченко, 78 — Сарате, 88 (пен.); Пандєв, 93; вилучення: Емерсон, 66).

Андрій Шевченко відіграв за свою команду 86 хвилин і відзначився забитим м’ячем. Утім такий здобуток українця не допоміг «Мілану» пройти далі в національному Кубку — після заміни Шеви «россо–нері» спочатку пропустили в основний час, а потім взагалі поступилися в овертаймі.

Тренер господарів Карло Анчелотті випустив українського нападника у «старті» після появи інформації, згідно з якою Шевченко нібито попросив керівництво клубу відпустити його в іншу команду, де він проводив би більше часу на полі.

* * *

Кубок англійської ліги. «Уотфорд» — «Тоттенхем» — 1:2 (Пріскін, 13 — Павлюченко, 45 (пен.); Бент, 76), «Манчестер юн.» — «Блекберн» — 5:3 (Тевес, 36, 51 (пен.), 54, 90; Нані, 40 — Маккарті, 48, 89; Дербішир, 84).

* * *

Південноамериканський кубок. Фінал. «Інтернасьональ» (Бразилія) — «Естудіантес» (Аргентина) — 1:1 (дод. час; перший матч – 1:0).

Стрільба з лука

На чемпіонаті України у Львові позавчора відбулися змагання в особистому заліку. У чоловіків переміг представник Львівщини Євген Марченко, який у фіналі перестріляв сумчанина Олександра Приходченка. Третє місце посів ще один львів’янин Юрій Гавелко. Як повідомляє інформагенція «ЗІК», серед жінок перемогла Олена Бабкіна із Сумської області. Вона у фіналі перемогла Катерину Ксенофонтову (Харківщина). «Бронза» — у буковинки Тетяни Дорохової.

У компаунд–категорії перемогу святкував львів’янин Олександр Соколов, другий — Дмитро Львовський із Києва, третій — Петро Турунін (Одеса).

Визнання

Найкращим спортсменом листопада експертна комісія Національного олімпійського комітету назвала чемпіона Європи з боксу у ваговій категорії до 57 кг Василя Ломаченка. Відповідно, кращим тренером місяця визнали наставника та батька — Анатолія Ломаченка.

Нагадаємо, що представник Білгорода–Дністровсь­кого Василь Ломаченко цього року здобув золоту нагороду і на Олімпіаді в Пекіні, а також отримав Кубок Вала Баркера як найтехнічніший боксер олімпійського турніру.