01.11.2008

Шахи

Індієць Вішванатан Ананд відстояв звання чемпіона світу в матчі проти росіянина Володимира Крамника в Бонні (Німеччина). У 11–й партії, в якій білими фігурами грав володар титулу, суперники погодилися на нічию вже на 24–му ході. Таким чином, загальний рахунок став 6,5:4,5 — й Ананд достроково, за тур до завершення протистояння, святкував перемогу. Крамник так і не зміг зламати традицію — йому вже в 61 партії не вдається перемогти індійця чорними фігурами.

Чемпіонат Росії. Вища ліга. Дивізіон «Захід». «Бєлгород» — «Сокіл» — 1:7 (0:1, 1:4, 0:2; Петров, 21 — Побєдоносцев, 5; Лахматов, 28; Яковенко, 29, 38, 56; Цируль, 39; Пастух, 47).

* * *

НХЛ. «Нью–Джерсі» — «Торонто» — 5:6 (бул.; Понікаровський «Т» — 17:43, 1+1, 5 кидків, «–1», 2 хв. штр.).

Український форвард Олексій Понікаровський набрав уже дев’ять очок (3+6) за системою «гол плюс пас» — найбільше в команді.

Визнання

Експертна комісія Національного олімпійського комітету визнала найкращим спортсменом України в жовтні срібну призерку чемпіонату світу з вільної боротьби в категорії до 55 кг Тетяну Лазарєву. Найкращим тренером місяця названо наставника донеччанки Григорія Шепелєва.