Номер 153 за 19.08.2008
ПОШУК
Розширений пошук
Республіка Крим  Херсонська  Запорізька  Донецька Луганська Дніпропетровська Харківська Миколаївська Одеська Кіровоградська   Полтавська Сумська Черкаська Чернігівська Київська   Вінницька Житомирська   Рівненська Хмельницька   Тернопільська Чернівецька Івано-Франківська Львівська Волинська Закарпатська
МЕНЮ
Архів
Про “УМ”
Реклама в “УМ"
Політична реклама в "УМ"
Передплата на “УМ”
Контактна інформація
Архів опитувань
Карта сайту
РОЗСИЛКА
Підписатися
Відписатися
ОПИТУВАННЯ
  Коли, на вашу думку, закінчиться війна на Донбасі?
за кілька тижнів
за 2-3 місяці
до кінця року
за кілька років
важко сказати
     

Автозаправка чи житловий будинок?
На це запитання мають змогу відповісти мешканці мікрорайону

Народний депутат Анатолій Семинога та його прибічник, депутат райради Перебийніс, використовують як маріонеток активістів БЮТ, що перебувають у них на утриманні. Свиснуть, кинуть копійку — і БЮТівці біжать протестувати проти законної підприємницької діяльності, а засланий агент вимагає відкату. Якщо відкат отриманий, свиснуть — і протести закінчуються, а кишенькове видання «Київський Майдан» припиняє тиражувати плітки й некомпетентні заяви супротивників будівництва. А якщо забудовник не захотів платити мільйони доларів і упирається, незважаючи на зламану бандитами огорожу, у нього взагалі можуть відібрати землю через міськраду й побудувати на ній автозаправку. Таке вже траплялося.

Про мережу автозаправок ТОВ «Рось–1» ще два роки тому ніхто не чув. Вона з’явилася невідомо звідки і почала стрімко зростати після призначення Прем’єр–міністром Юлії Тимошенко. Автозаправки з’являються на місці спірних земельних ділянок, відповідні вирішення міськради лобіює фракція БЮТ. Фактичним господарем цих автозаправок є народний депутат від БЮТ Анатолій Семинога. Саме він був основним ініціатором введення пільг для імпортерів нафтопродуктів на Україну, що дозволило відновити сірі й тіньові схеми на ринку, які існували на початку 90–х років. Генеральний директор мережі автозаправок — його брат, депутат Київської міськради Володимир Семинога, який так «соромиться» своєї бізнес–діяльності, що навіть не захотів вказувати як слід місце роботи в офіційній біографії (http://kmr.gov.ua/delegates.asp?Id=613 ): «Працював у комерційних підприємствах паливної галузі на посаді технічного директора. А з 1998 року по даний час на посаді генерального директора».

Зараз у Києві діють п’ять автозаправок ТОВ «Рось–1», ще 12 готують до введення в експлуатацію, хоча не скрізь на них видано всі необхідні дозвільні документи. Дві з цих автозаправок розміщені недалеко від Набережно–Хрещатицької, 9, за адресами вул. Набережно–Лугова, 8 і вул. Заводська, 72. Вони стоять обабіч шосе з активним рухом, тому їх рентабельність не дотягує до бажаних надприбутків. Хоча БЮТівці, які працюють у головному штабі (вул. Турівська, 13), що міститься неподалік, і міському штабі (Межигірська, 23/22) в обов’язковому порядку роблять крюк і заправляються на сімейних автозаправках Семиног.

Побудувати автозаправку просто на набережній, поряд з могутнім потоком машин — мрія будь–якого власника подібної мережі. Семинога поклав око на ділянку на Набережно–Хрещатицькій, 9, коли йому як політичному «даху» доповіли про шантаж забудовника ТОВ «Юайпі» і про те, що готується бандитський напад на будмайданчик.

Тепер БЮТівці відкрито підбурюють місцевих жителів до бунту і перешкоди законній підприємницькій діяльності ТОВ «Юайпі», щоб Семинога міг побудувати на місці житлового комплексу свою автозаправку. Гра нардепа безпрограшна: контролюючи фракцію в міськраді, він за допомогою хабарів і закулісних переговорів має намір з легкістю добитися відміни законного землевідведення для ТОВ «Юайпі». Єдине, що йому потрібно для того, щоб побудувати автозаправку на Набережно–Хрещатицькій, 9, — це продовження протестів проти будівництва житлового комплексу. Після відміни землевідведення він проведе «громадські слухання» щодо будівництва автозаправки за сімома замками в штабі БЮТ, отримає формальний «одобрямс» від декількох сотень активістів БЮТ, що перебувають на платні, з Подільського району і за одну ніч зведе під вікнами сусідніх житлових будинків цю автозаправку.

Людям, які сумніваються, варто замислитися над тим, де екологічно чистіше жити: по сусідству з житловим комплексом ТОВ «Юайпі» чи по сусідству з автозаправкою сімейного підприємства Семиног ТОВ «Рось–1»?

Микола ЯРЕНКО

Статті по темі Друкована версія
Обговорити у форУМі
РОЗДIЛИ
ІнФорУМ
Політика
Регіони
Розслідування
Світ
Кримінал
Суспільство
Культура
Спорт
Калейдоскоп
ПОГОДА
Погода в Києві і по всій Україні.
КУРСИ ВАЛЮТ

НБУ

ГОРОСКОП
НОВИНИ САЙТУ
Реклама (06.09.10)
 Разрешение на работу для иностранцев