21.05.2008

Перша ліга. 32–й тур. «Іллічівець» — «Десна» — 3:0 (Ярошенко, 10; Каменюка, 14; Гайдаш, 70; вилучення: Рудий, 58 («Д»)), «Сталь» (А) — «Миколаїв» — 1:0 (Козлов, 70), «Оболонь» — «Волинь» — 3:0 (Кандауров, 7; Пластун, 63; Малиш, 84; вилучення: Гібалюк, 35; Рибковський, 70 (обидва — «В»)), «Кримтеплиця» — «Львів» — 0:1 (Кузнєцов, 84; вилучення: Саванчук, 50 («К»)), «Олександрія» — «Сталь» (Ддз) — 2:2 (Шупік, 4; Буличов, 12 — Скарлош, 18; Гаді, 49; вилучення: Прядко, 87 («С»)), «Динамо–2» — «Енергетик» — 2:0 (Коркішко, 75; Алієв, 90+2 (пен.)), «Дністер» — ЦСКА — 3:0 (Чернов, 49; Штурко, 57; Згура, 83), «Севастополь» — «Дніпро» — 2:1 (Волков, 68; Шевчук, 76 — Деркач, 27), «Прикарпаття» — «Ігросервіс» — 1:0 (Щеглюк, 70), «Геліос» — «Фенікс» — 0:2 (Полтавець Р., 13; Грищенко, 72 (пен.)).

Лідери: «Іллічівець» — 66, «Оболонь» — 64, «Львів» — 63, «Десна» — 60, «Динамо–2» — 57, «Ігросервіс» — 53, «Миколаїв», «Сталь» (А), «Олександрія» — 46...

Бомбардири: Бобаль («Ігросервіс») — 22, Онисько («Оболонь») — 20.

Дніпропетровець Сергій Лебідь показав другий час у кросовому забігу на 10 км у Манчестері (Англія), поступившись переможцеві, Гюнтеру Вайдлінгеру з Австрії, лише однією секундою.

* * *

На турнірі з серії Гран–прі в Дакарі (Сенегал) одесит Юрій Білоног посів друге місце в штовханні ядра (20,24 м). Денис Юрченко переміг тут у стрибках із жердиною зі скромним результатом 5,55 м, а Віктор Ястребов став третім у стрибках потрійним (16,85м).

П’ятеро українок беруть участь у турнірі WTA ІІІ категорії з призовим фондом 175 тисяч доларів у Страсбурзі (Франція). У завершальному раунді кваліфікації харків’янка Тетяна Перебийніс обіграла свою співвітчизницю Юліану Федак — 7:5, 6:1. У першому колі основної сітки киянка Марія Коритцева поступилася японці Сугіямі (7) — двічі по 5:7, а Катерина Бондаренко — чешці Квітовій — 6:3, 4:6, 2:6. Олена Бондаренко почне виступ із другого раунду.

Художня гімнастика

На етапі Кубка світу в Мінську киянка Ганна Безсонова виграла змагання з булавами й стала другою у вправі зі стрічкою. Друга українка, Наталія Годунко, посіла третє місце в програмі з булавами.

НБА. «Плей–оф». 1/4 фіналу. Західна конференція: «Нью–Орлеан» — «Сан–Антоніо» — 82:91 (серія — 3:4).

Чинний чемпіон, «Сан–Антоніо сперз», уперше в серії вигравши в Нью–Орлеані, продовжить захист свого титулу в півфіналі.

НХЛ. Кубок Стенлі. Фінал Західної конференції. «Даллас» — «Детройт» — 1:4 (серія до чотирьох перемог — 2:4).

У фінальній серії зійдуться «Детройт» і «Піттсбург». Суперечку за найпрестижніший трофей світового хокею вони почнуть найближчої суботи.