Номер 091 за 20.05.2008
ПОШУК
Розширений пошук
Республіка Крим  Херсонська  Запорізька  Донецька Луганська Дніпропетровська Харківська Миколаївська Одеська Кіровоградська   Полтавська Сумська Черкаська Чернігівська Київська   Вінницька Житомирська   Рівненська Хмельницька   Тернопільська Чернівецька Івано-Франківська Львівська Волинська Закарпатська
МЕНЮ
Архів
Про “УМ”
Реклама в “УМ"
Політична реклама в "УМ"
Передплата на “УМ”
Контактна інформація
Архів опитувань
Карта сайту
РОЗСИЛКА
Підписатися
Відписатися
ОПИТУВАННЯ
  Коли, на вашу думку, закінчиться війна на Донбасі?
за кілька тижнів
за 2-3 місяці
до кінця року
за кілька років
важко сказати
     

Лазаренко по телефону
«Громада» на черговому з’їзді задекларувала готовність до участі у виборах на всіх рівнях
Сергій ДОВГАЛЬ   

IX з’їзд Всеукраїнського об’єд­нання «Громада» вкотре відбувся у Дніпропетровську. Обійшлося без помпезності та ажіотажу. Навіть телекамер, що знімали таке дійство, було лише три. Певну інтригу обіцяла доповідь Павла Лазаренка, яку він уже традиційно проголошував у телефонному режимі з–за океану. Проте американський в’язень сенсаційними заявами не відзначився. Якщо, звісно, не вважати такою намір взяти безпосередню участь у виборах на всіх рівнях. Більше того, Павло Іванович безапеляційно заявив, що «Громада» обов’язково стане парламентською партією. Одним із найголовніших аргументів на користь своєї політичної сили екс–Прем’єр–міністр назвав наявність власної ідеології та стратегії розвитку держави. При цьому Лазаренко засвідчив свою прихильність до президентсько–парламентської форми правління в Україні.

Камінь у город нинішнього уряду Павло Іванович кинув досить обережно, наголосивши, що в рік його прем’єрства рівень тієї ж інфляції вдалося зменшити втричі.

Лідер «громадівців» висловив невдоволення роботою своєї політичної сили у Вінницькій, Луганській, Житомирській, За­кар­патській областях, хоча й інші якимись політичними досягненнями навряд чи можуть похвалитися. Окрім, звісно, Дніпропетровської, де партія Лазаренка перемогла в низці сільських районів. А брат Іван Лазаренко навіть обіймає посаду заступника голови обласної ради.

Попри те, що Павло Лазаренко й надалі лишатиметься в американському ув’язненні, його одностайно обрали головою «Громади» на наступний термін.

Статті по темі Друкована версія
Обговорити у форУМі
РОЗДIЛИ
ІнФорУМ
Політика
Регіони
Світ і Україна
Столиця
Екологія
Право
Суспільство
Культура
Спорт
Калейдоскоп
ПОГОДА
Погода в Києві і по всій Україні.
КУРСИ ВАЛЮТ

НБУ

ГОРОСКОП
НОВИНИ САЙТУ
Реклама (06.09.10)
 Разрешение на работу для иностранцев